KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > nieruchomości (3 132)

MBT - deweloper Warszawa*****

MBT firma budowlano-telekomunikacyjna. Jesteśmy deweloperem z Warszawy oferującym mieszkania w Warszawie oraz domy w Markach. Produkujemy również beton towarowy jak też zajmujemy się kostką brukową dla miasta Warszawa i okolic.

http://www.mbt.com.pl/ - 5 Sie 2008

Menolly Poland*****

Nowe Powiśle ? nowa inwestycja firmy Menolly Poland w Warszawie. Luksusowe apartamenty i mieszkania Warszawa. Mieszkania z widokiem na Wisłę w otoczeniu zieleni oraz historycznych budynków o niepowtarzalnym charakterze. Mieszkania warszawa ? zapraszamy.

http://www.nowepowisle.pl/ - 4 Gru 2006

Metropolian Homes*****

Mieszkania, domy, pokoje i domki wypoczynkowe. Wynajem oraz handel w Polsce oraz całej Europie. Zamieść ogłoszenie.

http://www.metropolianhomes.com/ - 14 Gru 2004

Metropolitan Address*****

Informacje o firmie zajmującej sie doradztwem dla developerów, firm budowlanych zajmujących się budownictwem z zakresu mieszkalnego. Na stronie informacje dotyczące ropoczętych inwestycjii świadczonych usług.

http://www.metropolitan.pl/ - 6 Sie 2001

Mieszkania, apartamenty, kredyty mieszkaniowe, biura, powierzchnie handlowe tabelaofert.pl*****

Mieszkania w Krakowie, Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu i innych miastach Polski. Zawiera mieszkania, apartamenty, kredyty mieszkaniowe. Pełny przegląd mieszkań. Każde mieszkanie prezentowane jest oddzielnie. Serwis jest na bieżąco aktualizowany. Dostępna jest również angielskojęzyczna wersja serwisu.

http://www.tabelaofert.pl/ - 29 Paź 2003

Mieszkania choszczno*****

Współpracując z bankami pomagamy klientom w uzyskaniu kredytów finansujących zakup wybranej nieruchomości. Kompletując oraz sprawdzając całą dokumentację nieruchomości przyspieszamy proces rozpatrzenia wniosków kredytowych przez Bank.

http://www.posesor.eu/ - 30 Lis 2009

Mieszkania, Nieruchomości, Domy Szczecin, Nowe, Szeregowe, Jednorodzinne - LEX-HOUSE*****

Biuro nieruchomości LEX-HOUSE Szczecin to atrakcyjne oferty na kupno, sprzedaż bądź wynajem nieruchomości: mieszkania, domy - nowe, szeregowe, jednorodzinne i wiele innych. Bardzo atrakcyjne ceny i lokalizacje w województwie zachodniopomorskim. Obrót nieruchomościami na najwyższym poziomie - wszelkie formalności załatwimy my, bez kłopotu i problemów - zapraszamy serdecznie!

http://www.lex-house.pl/ - 14 Cze 2010

Mieszkania rynekpierwotny.pl*****

Sprawdź największą baże nowych mieszkań i domów. Ogłoszenia jedynie z rynku pierwotnego o zasięgu ogólnopolskim. Rynkowe dane dotyczące zmian cen nieruchomości w poszczególnych miastach oraz ilości inwestycji w poszczególnych regionach. Skorzystaj z katalogu deweloperów i sprawdź, kto realizuje inwestycje w twojej okolicy. Jeśli nie masz czasu na poszukiwania mieszkania czy domu, zrobimy to za Ciebie!

http://rynekpierwotny.pl - 28 Paź 2013

Mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Deweloperzy w Trójmieście*****

Serwis mieszkania-gdansk.pl prezentuje inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Na terenie Trójmiasta buduje się bardzo dużo nowych mieszkań, ale do tej pory w internecie nie było miejsca, gdzie można by znaleźć informacje o wszystkich deweloperach w naszym regionie i o oferowanych przez nich mieszkaniach. W końcu takie miejsce powstało. Na stronach serwisu mieszkania-gdansk.pl znajdą Państwo informacje na temat nowych mieszkań oferowanych przez deweloperów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. To tutaj dowiedzą się Państwo, gdzie budowane są nowe osiedla, ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania oraz na kiedy przewidziany jest termin oddania mieszkań przez deweloperów. Uzyskacie Państwo informacje dotyczące specyfikacji danej inwestycji tzn. ile pięter ma budynek, jak duże mieszkania są w ofercie, czy mieszkania posiadają balkony i miejsca parkingowe w hali garażowej. U nas znajdą Państwo dokładne dane kontaktowe deweloperów oraz adresy ich stron.

http://mieszkania-gdansk.pl/ - 23 Lis 2010

Mieszkania w Warszawie*****

Mieszkania w Warszawie - Witamy na stronie Rogowski Development. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.rogowskidevelopment.pl/ - 10 Kwi 2009