KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > niszczenie dokumentów (51)

Dokumenta SA*****

Dokumenta SA to firma zajmująca się profesjonalnym niszczeniem dokumentów oraz CD. Na stronie znajduje się oferta urządzeń, oaz serwisu oferowanego przez firmę. Ponadto referencje, licencje, szkolenia.

http://www.dokumenta.pl/ - 10 Sie 2001

Niszczarki.org - Urządzenia biurowe*****

Firma Scroll prowadząca sklep internetowy niszczarki.org oferuje niszczarki biurowe, osobiste i profesjonalne renomowanych producentów Kobra i Wallner. W naszej ofercie znajdziesz niszczarki o poziomach bezpieczeństwa 1-4 DIN oraz top secret (DIN 5), dla najbardziej wymagających użytkowników. Zapraszamy także do zapoznania się z szeroką ofertą innych urządzeń biurowych: gilotyn, trymerów, bindownic i laminatorów.

http://niszczarki.org/ - 3 Lip 2009

Sawo Recykling - Niszczenie dokumentów, skup makulatury, opakowania*****

Firma SAWO RECYKLING zajmuje się recyklingiem dokumentów i cieszy się 14-letnim doświadczeniem. Świadczy usługi w zakresie niszczenia dokumentów, zarówno papierowych jaki i elektronicznych. Dba o dyskrecję i zapewnia pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo. Ponadto zajmuje się skupem makulatury, oferuje papiery i kartony dla poligrafii. Firma SAWO przeprowadza także kompleksową utylizacje odpadów, od odbioru poprzez transport, aż po utylizację. Dotyczy to zarówno odpadów elektrycznych jak i biurowych. W swojej pracy kieruje się dyskrecją i interesem swoich klientów.

http://www.sawo-recykling.pl/ - 24 Wrz 2010

Archeon Poznań - Archiwizacja Dokumentów, Niszczenie Dokumentów, Przechowywanie Dokumentów****

Archeon Poznań oferuje usługi w zakresie archiwizacji dokumentów, niszczenia dokumentów, przechowywania dokumentów, przechowywania akt, porządkowania akt, brakowania dokumentacji, organizacji archiwum

http://www.archeon.pl/ - 5 Sty 2011

ArchiDoc. Warszawa, Katowice, Włocławek****

Usługi archiwizacyjne: porządkowanie, przechowywanie dokumentacji zakładowej, niszczenie dokumentów. Ponadto wydawanie zaświadczeń, kopii dokumentacji, galanteria archiwistyczna.

http://www.archiwaslaskie.pl/ - 18 Sty 2006

Archivio - archiwizowanie i przechowywanie dokumentów****

Archivo to profesjonalne rozwiązania dla Twojej firmy. Używamy skutecznych metod na bezpieczne przechowywanie dokumentów, niszczenie ich, czy archiwizację. Proponujemy zachowanie poufności danych, rzetelność w wykonywaniu działań oraz atrakcyjne warunki współpracy. Archiwizowanie i przechowywanie dokumentów w naszym wydaniu to sprawdzone oraz najlepsze rozwiązania dla każdego.

http://archivio.pl/ - 20 Sie 2013

Atol Sp. z o.o. - firma recyklingowa****

Zajmujemy się odbiorem opakowań, odpadów, niszczeniem dokumentów i recyklingiem, pozyskujemy, przetwarzamy i dostarczamy różne gatunki makulatury dla większości zakładów papierniczych w kraju. Strona zawiera: informacje o firmie, pełną ofertę, referencje, giełdę odpadów oraz dane kontaktowe.

http://www.atol-recycling.pl/ - 29 Kwi 2004

Avarus - niszczarki dokumentów****

Domeną naszej działalności jest sprzedaż profesjonalnego sprzętu elektronicznego. Oferujemy przede wszystkim niszczarki dokumentów oraz urządzenia do obsługi gotówki. Proponujemy także inne produktu oraz świadczymy usługi. Zapewniamy sprawny serwis urządzeń.

http://www.avarus.pl/ - 5 Lut 2015

Bezpieczne niszczenie dokumentów****

Profesjonalnie i bezpiecznie niszczymy dokumentację papierową i inne nośniki danych. Gwarantujemy redukcję kosztów.

http://www.remondis-data.pl/ - 30 Mar 2005

Document Eco Logistic Beata Rojek****

W ramach oferty wykonywana jest utylizacja dokumentów oraz niszczenie ich pozwalające na ochronę poufnych danych. Wykonywana jest przez nas również fachowa archiwizacja.

http://documentecologistic.pl/ - 11 Lut 2014