KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > niszczenie dokumentów (51)

Eko-box. Niszczenie i recykling dokumentów.****

Eko-Box. Recykling i niszczenie dokumentów firmowych. Dowóz i odbiór pojemników na dokumenty. Niszczenie pod kontrolą. Certyfikaty zniszczenia.

http://www.eko-box.pl/ - 30 Paź 2006

Euroarchiv- archiwizacja dokumnetów****

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania dokumentacją i tworzenia archiwów. Oferta skierowana zarówno do instytucji państwowych, samorządowych, spółdzielczych, prywatnych firm z całego kraju. Wykwalifikowany i odpowiedzialny personel. Rzetelna pomoc, profesjonalne i nowatorskie rozwiązania w archiwizacji. Bezpłatna wycena oraz kosztorys.

http://www.euroarchiv.pl/ - 25 Lip 2013

Firma GLANS****

Firma zajmuje się sprzątaniem powierzchni biurowych, garaży, zaplecza. Ponadto konserwacja kamienia, marmurów, mycie elewacji okiennych na wysokości.

http://www.tylkoty.pl/ - 13 Sie 2001

Intarco: niszczarki, bindownice, gilotyny, trymery****

Niszczarki do papieru i nie tylko. Gilotyny do papieru, trymery ręczne i elektryczne. Bindownice do grzbietów plastikowych i drutowych, bindownice elektryczne i ręczne.

http://www.intarco.pl/ - 7 Sie 2006

Iron Mountain - niszczenie, skanowanie i archiwizacja dokumentów****

Działająca w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu oraz Radomiu firma Iron Mountain świadczy profesjonalne usługi niszczenia, skanowania, archiwizacji oraz przechowywania dokumentów.

http://www.ironmountain.pl/ - 12 Lut 2016

Merkator - Urządzenia biurowe. Gdynia****

Strona dystrybutora urządzeń biurowych prezentuje dostępne urządzenia wraz z cennikiem: niszczarki, gilotyny, liczarki, urządzenia do prezentacji, kalkulatory, zszywacze, bindownice i inne. Dostępny wykaz punktów serwisowych.

http://www.mercator.gdynia.pl/ - 18 Sty 2006

MUSI Rzeszów****

MUSI Rzeszów oferuje szeroki zakres usług: ochrona mienia, monitoring obiektów, systemy alarmowe, profesjonalne sprzątanie, sprzedaż środków czyszczących i sprzętu, archiwizację danych i akt, niszczenie dokumentów, usługi stolarskie i tapicerskie, obsługę w zakresie zadań BHP. Na stronie zapoznacie sie z ofertą.

http://musi.rzeszow.pl/start_nd.htm - 22 Lis 2002

Niszczarka dokumentów HSM - Inter-Copy****

Inter-Copy specjalizuje się w dostarczaniu takich urządzeń, jak np. niszczarki dokumentów HSM, czy drukarki, bądź inne urządzenia biurowe. Oprócz sprzedaży przedsiębiorstwo prowadzi również sprawny serwis.

http://www.inter-copy.pl/ - 4 Cze 2013

Niszczenie Dokumentów | Pestar****

Niszczenie dokumentów papierowych, nośników danych i innych. Zapewniamy odbiór dokumentów oraz bezpieczny przewóz w zaplombowanych pojemnikach. Akceptujemy dokumentację w segregatorach, koszulkach, ze spinaczami, zszywkami itd. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz spełniamy normy jakościowe dotyczące bezpieczeństwa oraz klas tajności dokumentów. Wystawiamy certyfikat zniszczenia dokumentów

http://niszczenie-dokumentow.net/ - 2 Mar 2018

Niszczenie i utylizacja dokumentów****

Firma Deleo specjalizuje się w niszczeniu dokumentów papierowych oraz cyfrowych nośników informacji i innych. Deleo zapewnia recykling nośników danych po zniszczeniu.

http://www.niszczarnia.pl/ - 29 Sty 2013