KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > niszczenie dokumentów (49)

REPROSKAN Firma poligraficzno-reklamowa****

Poszukujesz firmy oferującej wysokiej klasy usługi oraz produkty? Oczekujesz doświadczenia i profesjonalizmu? W takim razie musisz zaznajomić się z propozycją i skorzystać z usług firmy poligraficzno-reklamowej Reproskan. Przez dziesięć lat działalności zaczęła współpracę m.in. z placówkami samorządowymi, małymi przedsiębiorstwami, klientami indywidualnymi oraz ze światowymi koncernami. Atrybutem firmy jest współczesny i funkcjonalny sprzęt, doświadczeni pracownicy oraz chęć rozwoju poparta funkcjonowaniem. Z myślą o zadowoleniu potrzeb wszystkich nabywców ta mieszcząca się w Elblągu firma rozszerza i tak już obfity wachlarz usług. Współcześnie dysponuje działem poligrafii, w jakim można kopiować, drukować, skanować dokumentację czarno-białą i kolorową, bez względu na jej format. Co więcej w dziale zajmującym się reklamą można skorzystać z takich usług jak: projekt graficzny na indywidualne zamówienie czy bilbordy. Więcej na stronie.

http://www.reproskan.pl/ - 12 Lut 2013

Rhenus Data Office Polska****

Rhenus Data Office Polska to profesjonalny usługodawca w dziedzinie obsługi szerokiego spektrum zasobów informacyjnych. Zajmujemy się także kompleksowymi realizacjami procesów back-office. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.rhenus-data.pl/pl/ - 8 Lis 2017

Stena Metall - szwedzki lider recyklingu metali, papieru oraz złomu elektronicznego.****

Na stronie znajdują się informacje o działalności koncernu Stena Metall w Polsce jak i na świecie. Znajdziemy tu takie działy tematyczne jak: złom, recykling samochodów, elektronika, makulatura i inne. Dostępne są tu również wszelkie dane teleadresowe do naszych oddziałów.

http://www.stenametall.com/ - 5 Kwi 2006

System Recycling - niszczenie dokumentów, recykling****

Przedsiębiorstwo System Recycling świadczy usługi dla firm oraz instytucji. W zakres naszej działalności wchodzi niszczenie dokumentów, archiwizacja, skanowanie, a także utylizacja i recycling. Działamy w zgodzie z przepisami prawa i wartościami eko.

http://www.system-recycling.pl/ - 6 Sie 2013

Wirr - termobindownica, laminarka****

Sklep z wysokiej klasy sprzętem biurowym. W ofercie dostępne są ręczne i elektryczne bindownice, nowoczesne termobindownice, a także takie urządzenia jak laminarka, czy też gilotyna bądź niszczarka do papieru. Wirr oddaje do sprzedaży również mobilne flipcharty oraz suchościeralne tablice magnetyczne.

http://www.wirr.com.pl/ - 3 Kwi 2015

ARCHIMAG I***

Witryna firmy świadczącej usługi w zakresie archiwizacji, porzadkowania i likwidacji akt. Na stronie zamieszczono prezentację firmy, opinie dotychczasowych klientów i dane kontaktowe.

http://www.archimag.icpnet.pl/ - 3 Cze 2003

ARCHIV CUT - profesjonalne niszczenie dokumentów***

Niszczenie dokumentów. Odbiór od klienta. Bezpieczny system zbiórki i transportu w wymiennych pojemnikach. Ciekawe rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm.

http://www.archivcut.waw.pl/ - 7 Cze 2004

Archivist Business Partner Toruń - archiwizacja, niszczenie dokumentów***

Archivist Business Partner Toruń oferuje: archiwizację, nieszczenie dokumentów, składnice akt, porządkowanie dokumentów.

http://www.archivist.com.pl/ - 31 Sty 2008

Archiwa Opolskie***

Archiwa Opolskie sp. z o.o. z siedzibą w Niemodlinie, kompleksowe usługi w zakresie archiwizacji dokumentów, profesjonalna składnica akt, komputeryzacja ewidencji zasobów archiwalnych, poradnik dla poszukujących akt - szczegóły znaleźć można na stronie.

http://archiwum.org.pl/ - 29 Kwi 2002

Archiwum (archiwizacja akt) :: usługi księgowe :: doradztwo ekonomiczne***

Firma Ad Acta sp. z o.o. - oferujemy usługi księgowe, doradztwo ekonomiczne, archiwizacja akt, przechowywanie i brakowanie akt

http://www.adacta.pl/ - 31 Paź 2003