KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > niszczenie dokumentów (49)

Archiwum Ziółkowski Robert - usługi archiwistyczne ***

Archiwa Ziółkowski Robert - Chełmno, Gdańsk, Grudziądz. Usługi archiwistyczne - archiwizacja dokumentów. Kompleksowa obsługa firm. Oferujemy najwyższą jakość na usługi archiwistyczne. Archiwum, akta, dokumenty - ewidencja dokumentacji zgodna z normami.

http://www.archiwa.comweb.pl/ - 22 Wrz 2006

Automatyka Biurowa s.c.***

Automatyka Biurowa s.c. - firma zająmująca sie kompleksowym wyposażaniem biur w urządzenia elektroniczne. Kserokopiarki, risografy, drukarki, faxy, drukarki renomowanych firm zagranicznych. Na stronie znajdziecie ofertę.

http://www.a.b.com.pl/ - 26 Lis 2001

Auxilium-Archeo Kancelaria Archiwizacyjna***

Głównym przedmiotem działalności firmy jest: archiwizacja dokumentów, zakładanie i organizacja archiwum przedsiębiorstw, przechowywanie i niszczenie dokumentów, prowadzenia archiwum zakładowego, opracowania normatyw kancelaryjno - archiwalnych .Archiwizacja dokumentów obejmuje swym zakresem podmioty z sektora przedsiębiorstw prywatnych, ale również urzędy i instytucje, wytwarzające dokumentację osobową, płacową, księgową i techniczną.

http://www.auxilium-archeo.com.pl/ - 30 Sie 2010

Business Archiv Sp. z o.o. Warszawa, Poznań***

Na stronie znajdziesz prezentacje oferty spółki, która zajmuje się archiwizowaniem, przechowywaniem i niszczeniem dokumentów. Firma dostarcza fizyczne i elektroniczne systemy archiwizacji oraz oferuje skanowanie. Strona także w języku angielskim.

http://www.biz-archiv.com.pl/ - 12 Sty 2006

Databank. Archiwizacja i zarządzanie dokumentami firmowymi.***

Zarządzanie elektronicznymi i papierowymi dokumentami firmowymi. Bezpieczna archiwizacja, magazynowanie i przechowywanie dokumentów z dostępem przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

http://www.databank.com.pl/ - 18 Maj 2006

EKOPAP Sp. z o.o. Gdańsk***

EKOPAP Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą zajmującą się profesjonalnym niszczeniem dokumentów stanowiących makulaturę z zachowaniem procedury poufności. Na stronie znajdziecie: informacje o firmie, ofertę.

http://www.ekopap.gda.pl/ - 26 Sty 2006

ELPOL - Archiwa Pomorskie***

Strona firmy ELPOL i Archiwa Pomorskie. Archiwizacja, niszczenie i przechowalnictwo dokumentów, kartony, klipsy i regały archiwalne, worki na znaki bankowe.

http://www.elpol.info/ - 7 Sie 2006

Firma COPYBOX-I Sp. z o.o.***

Strona firmy zajmującej się wposażeniem biur i sklepów w urządzenia elektroniczne - kasy fiskalne, projektory, wagi, czytniki, niszczarki.

http://www.copybox1.com.pl/ - 12 Gru 2001

Kwarcroft P.H.Z.***

Produkcja, import, eksport maszyn i urządzeń dla biur, tj. niszczarki, gilotyny i obcinarki, tablice, itp. Grupa Kwarcroft.

http://www.kwarc-roft.pl/ - 9 Lip 2004

Metro Management***

Kompleksowe usługi dla firm: niszczenie dokumentacji, przeprowadzki, sprzątanie biur i domów. Referencje, ubezpieczenie, bez podzlecania innym firmom.

http://www.utylizacja.biz.pl/ - 16 Gru 2004