KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > noclegi (2 238)

Hotel Klimczok*****

Strona Hotelu Klimczok w Szczyrku, zawierająca nie tylko wiele informacji, ale również i zdjęcia.

http://www.klimczok.pl/ - 3 Gru 2003

Agroturystyka, Mazury, Kaszuby, Bieszczady; Zaplanuj Urlop*****

Jeśli chcesz zaplanować urlop i szukasz miejsca ze zbiorem dostępnych noclegów to dobrze trafiłeś. Nasza strona skupia najlepsze oferty noclegowe zlokalizowane w najlepszych miejscach pod względem turystycznym. Agroturystyka jest ostatnio w modzie. U nas znajdziesz ciekawe gospodarstwa agroturystyczne (Bieszczady, Mazury, Kaszuby), ale także świetne noclegi, pokoje i kwatery zlokalizowane w Zakopanem i w okolicach Zakopanego.

http://zaplanujurlop.pl/ - 14 Paź 2010

Airport Hotel Warszawa Okęcie - apartamenty, catering i restauracja*****

Hotel przy lotnisku Okęcie w Warszawie to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt oferujący noclegi z możliwością rezerwacji sali konferencyjnej i weselnej. Profesjonalna restauracja zapewnia catering na imprezy dla firm oraz klientów indywidualnych. Firma umożliwia organizację bankietów, spotkań biznesowych oraz wynajęcie apartamentu.

http://www.airporthotel.pl/ - 12 Lip 2013

ANNA Pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej*****

Zapraszamy Panstwa do naszego pensjonatu. Oferujemy wypoczynek dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych, w okresie calego roku. Gwarantujemy pełne zadowolenie i miłe wspomnienia z pobytu w pięknej okolicy Bukowiny Tatrzanskiej.

http://www.kki.net.pl/~anna_dom/ - 25 Wrz 2000

Bawaria - Hotel i restauracja w Zakopanem*****

Dworek Bawarski - Hotel i restauracja Bawaria w Zakopanem u stóp Giewontu, położony w Księżym lesie, z którego rozpościera się piękny widok na Giewont. Strona w trzech wersjach językowych.

http://www.bawaria.pl/ - 17 Wrz 2001

Best Western Hotele Prima*****

Strona dwóch hoteli Best Western Hotele Prima w Łodzi i we Wrocławiu. Zdjęcia hoteli, pokoi, restauracji. Także fitness club.

http://www.bestwestern-prima.pl/ - 13 Paź 2001

Ekskluzywne hotele*****

Portal proponuje noclegi w wielu zakątkach Polski. Na stronach znajdują się hotele, centra szkoleniowe, hotele konferencyjne, ośrodki hotelowe, zamki i pałace, pensjonaty, oraz pokoje gościnne z całej Polski.

http://www.zlotehotele.pl/ - 18 Sie 2004

Explore Poland*****

Serwis eksplorujący polskie zasoby internetowe skierowany do odbiorców anglojęzycznych, przede wszystkim tych, którzy zamierzają odwiedzić Polskę. Strony, do których umieszczono tu linki sporządzone są w polskiej i angielskiej wersji językowej. Dotyczących przede wszystkim dziedzin takich jak: podróże, hotele, biznes, sztuka i inne.

http://www.explore-poland.pl/ - 10 Lut 2005

Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto) - Hotel Haffner **** w Sopocie*****

Hotel położony w centrum Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) w stuletnim sopockim kurorcie. Strona zawiera informacje o hotelu, salach konferencyjnych, Spa znajdującym się na terenie hotelu oraz ekskluzywnej hotelowej restauracji. Ponadto na stronie informacje o aktualnych promocjach i funkcjonalny dział z informacjami dotyczącymi Trójmiasta.

http://www.hotelhaffner.pl/ - 28 Gru 2005

Gmina Rewal*****

Oficjalny serwis nadmorskiej gminy Rewal. Informacje turystyczne, oferta turystyczna. Sport, wypoczynek i rekreacja.

http://www.rewal.pl/ - 27 Cze 2001