KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > noclegi (2 246)

Górski Hotel Bara*****

Przepięknie położony górski hotel, w zachodnich Karkonoszach. Idealne miejsce wypoczynku zarówno w okresie zimowym i letnim. Dobrze oznaczone trasy turystyczne, oznakowane ścieżki rowerowe, wyczynowe i turystyczne trasy narciarskie i wyciągi w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu oraz sympatyczny i serdeczny personel.

http://www.hotelbara.pl/ - 7 Sie 2006

Gromada*****

Witryna Ogólnokrajowej Spółdzielni Turystycznej Gromada. Na stronach dostępne są informacje dotyczące historii firmy, jej oferty w zakresie organizacji wycieczek, własnych hoteli itp.

http://www.gromada.pl/ - 21 Sty 2000

Hotel Agrykola*****

Hotel o atmosferze rodzinnej, malowniczy zakątek, oaza ciszy i spokoju. Znakomita lokalizacja daje możliwości wypoczynku w otoczeniu zieleni przylegającego Parku Łazienkowskiego - najpiękniejszego zespołu parkowo-pałacowego w Europie oraz panoramy na Zamek Ujazdowski.

http://www.hotelagrykola.pl/ - 22 Mar 2001

Hotel Brda*****

Strona hotelu Brda w Bydgoszczy. W trzech językach zawarto tu informacje o ofercie hotelu, bazie noclegowej i atrakcjach. Na stronie także kilka zdjęć, informacje o restauracji i kontakt.

http://www.hotelbrda.com.pl/ - 28 Wrz 2001

Hotel CITY SM, Kraków*****

HOTEL CITY SM z Krakowa oferuje pokoje, noclegi, kwatery oraz sale konferencyjne.

http://www.hotelcity.pl/ - 14 Gru 2005

Hotel Elektor w Czaplinku*****

Hotel Elektor w Czaplinku na Pojezierzu Drawskim (Pomorze Zachodnie). Komfortowe pokoje, piękne krajobrazy, restauracja, drink-bar, studio zdrowia i urody, sale konferencyjne, obsługa konferencji, szkoleń, seminariów, imprez turystycznych.

http://www.hotelelektor.pl/ - 25 Cze 2001

Hotel Exbud*****

Na stronie informacje o ofercie hotelu: restauracja, salon fryzjerski, solarium, biuro podróży, zaplecze konferencyjne, klub muzyczny. Jest cennik, mapka, zdjęcia, możliwość złożenia rezerwacji.

http://www.exbud-hotel.wroc.pl/ - 12 Cze 2001

Hotel Floryan Kraków - Stare Miasto, centrum, hotele, Rynek Główny*****

Hotel Floryan, Kraków ścisłe centrum - oferuje pokoje i apartamenty w zabytkowej kamienicy w centrum Krakowa. Trzygwiazdkowy hotel z restauracją w średniowiecznej piwnicy z kuchnią polską i włoską. Hotel organizuje wycieczki.

http://www.floryan.com.pl/ - 12 Lip 2006

Hotel, hotele HOTELE-POLSKIE.pl.*****

Hotel, hotele HOTELE-POLSKIE.pl. Hotele, motele, zajazdy, pensjonaty - ponad 700 obiektów.

http://www.hotele-polskie.pl/ - 9 Sty 2002

Hotel i Restauracja Czarny Kot*****

Strona Hotelu Czarny Kot. Znajdziecie tu informacje na temat hotelu, oferty, restauracji, usług dodatkowych, lokalizacji oraz formularz rezerwacji.

http://www.hotelczarnykot.ta.pl/ - 26 Sie 2002