KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > noclegi (2 246)

Hotel i restauracja Nad Narwią - Ostrołęka*****

Hotel i Restauracja Nad Narwią w Ostrołęce.

http://www.hotel.ostroleka.pl/ - 3 Sty 2007

Hotel i Restauracja U Braci Zygmuntów w Leżajsku*****

Strona hotelu i restauracji U Braci Zygmuntów. Rodzinna atmosfera, wyśmienita kuchnia oraz indywidualne podejście do klienta.

http://www.hotel-lezajsk.pl/ - 14 Wrz 2001

Hotel Lublin - konferencje*****

Hotel Lublin z eleganckimi pokojami, marmurowymi łazienkami, salami pod konferencje i niezwykłą restauracją.

http://www.lublinianka.com/ - 3 Lis 2005

Hotel Maltański*****

Hotel Maltański. Hotel w centrum Starego Krakowa. Internet, parking, restauracja, bank.

http://www.maltanski.pl/ - 27 Lis 2001

Hotel Morskie Oko nad Morzem Bałtyckim w Juracie*****

Nowny wybudowany hotel Morskie Oko mieści się w samym centrum Juraty, około 150m od plaży Zatoki Puskiej i około 200m od plaży otwartego morza. Hotel posiada 120 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i czteroosobowych oraz apartamentach. Hotel przystosowany jest także do organizacji profesjonalnych szkoleń i konferencji. Do dyspozycji Gości Hotelowych jest gustownie urządzona restauracja oraz kompleks tropicana składająca się ze strzeżonego, krytego basenu, zjeżdżalni wodnej a także wanny z hydromasażem. Korzystanie z kompleksu jest bezpłatne. Aby umozliwić aktywny wypoczynek naszym gościom hotel posiada oprócz kompleksu basenowego dobrze wyposażoną siłownie, w której można oderagować i zadbać o swoją sprawność fizyczną. Ponadto w hotelu znajduje się sauna, solarium, całodobowo strzeżony parking, stoły do tenisa, bilarda oraz pokój zabaw dla dzieci.

http://morskie-oko.w.polsce.com/ - 7 Lip 2004

Hotel Ostoya*****

Hotel Ostoya w Jasionce koło Rzeszowa informuje na swoich stronach o ofercie, historii dworku oraz przedstawia galerię zdjęć.

http://www.ostoya.npl.pl/ - 7 Wrz 2001

Hotel Pietrak*****

Trzygwiazdkowy hotel oprócz pokoi i apartamentów oferuje do dyspozycji gości dwie restauracje, grill bar i salę konferencyjną. Firma świadczy trakże usługi cateringowe. Opis i galeria zdjęć wnętrza oraz lista referencyjna osobistości politycznych goszczących w hotelu. Na stronie można dokonać rezerwacji via Internet. Strona jest przekładana także na angielski.

http://www.hotel-pietrak.home.pl/ - 11 Gru 2001

Hotel Pod Orłem Bydgoszcz*****

Zabytkowy hotel w centrum Bydgoszczy. Komfortowe pokoje i apartamenty, restauracja, bar. Wielofunkcyjne, klimatyzowane sale konferencyjne. Organizacja imprez firmowych, bankietów, wesel, przyjęć okolicznościowych.

http://www.hotelpodorlem.pl/ - 19 Lip 2007

Hotel Podklasztorze*****

Strona hotelu Podklasztorze mieszczącego się nad rzeką Pilicą. Na stronie wszelkie informacje o hotelu, jego historii, a także możliwość rezerwacji online.

http://www.podklasztorze.pl/ - 3 Sie 2001

Hotel "Pod-Świerkiem"*****

Hotel znajduje się w części uzdrowiskowej Buska-Zdroju. Na stronie znajdziecie pełną ofertę.

http://www.busko-zdroj.com/podswierkiem/ - 10 Sty 2001