KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > noclegi (2 246)

Hotel Royal - noclegi i konferencje*****

Strona internetowa hotelu Royal, który zaprasza gości na noclegi, a firmy do skorzystania z sali konferencyjnej (szkoleniowej). Obiekt zlokalizowany jest w centrum Poznania.

http://www.hotel-royal.com.pl/ - 1 Gru 2016

Hotel Skalny*****

Nowy, nowoczesny Hotel*** Skalny w Zakopanem to idealne miejsce do wypoczynku, podróży służbowych, organizacji konferencji. Obiekt posiada wyposażenie, utrzymane w najwyższym standardzie, odpowiadające na wysokie oczekiwania Gości. Ośrodek posiada także bogato zaopatrzoną strefę wellness&SPA.

http://www.skalny.com.pl/ - 4 Kwi 2014

Hotel Szrenica w Szklarskiej Porębie*****

Do dyspozycji gości są 1- i 2-osobowe pokoje oraz apartamenty. Ponadto również sale konferencyjne dla 30, 60 i 90 uczestników, restauracja, drink bar i dyskoteka, gabinety odnowy biologicznej oraz dozorowane parkingi. Prezentacja oferty, zdjęcia oraz krótki film promocyjny. Serwis również po angielsku i niemiecku.

http://www.hotelszrenica.bomabol.pl/ - 15 Kwi 2002

Hotel toruński Filmar jako centrum konferencyjne zapewnia duże sale konferencyjne*****

Hotel Filmar w Toruniu proponuje spotkania biznesowe i szkolenia na wysokim poziomie. Nasze sale konferencyjne mieszczą jednorazowo 600 osób. Szkolenia w hotelu Filmar to atut Twojej firmy

http://www.hotelfilmar.pl/ - 14 Lip 2006

Hotel w Beskidach - spa, noclegi Ustroń, Karpaty*****

Noclegi Ustroń - Adriano Spa. Restauracja, spa i hotel w Beskidach - Karpaty. Restauracja w Ustroniu serwuje kuchnie polską i europejską. Hotel spa zaprasza na urlop w Beskidy - apartamenty i pokoje Ustroń, Karpaty.

http://www.adrianospa.pl/ - 15 Cze 2010

Hotele Energetyk*****

Zespół hoteli oraz ośrodków wypoczynkowych w najpiękniejszych regionach Polski - wypoczynek, rekreacja, sport, kultura oraz wiele innych ciekawostek. Na stronie szczegółowy opis oferty.

http://www.hotels-energetyk.com.pl/ - 20 Gru 2001

Hotele i noclegi w Polsce - Warszawa, Kraków, Zakopane i inne*****

Zarezerwuj hotel w Warszawie, Krakowie, Zakopanem, Poznaniu, we Wrocławiu i innych większych miastach w Polsce. Hotele i noclegi w Polsce - bezpieczna rezerwacja miejsc hotelowych OnLine do 55% taniej! Znajdź odpowiedni hotel dla siebie. Dostępne miasta: Warszawa, Kraków, Zakopane, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Szczecin i wiele innych. Strona w 6 wersjach językowych: Polski, Deutsch, English, Pyckuu, Espanol, Francais.

http://www.poland4u.com/ - 15 Gru 2005

Hotele OnLine - Warszawa, Kraków *****

Polskie hotele - serwis hotelowy. Serwis ma bazę noclegową z całej Polski - hotele ekskluzywne jak i hotele tańsze. W serwisie rezerwacja miejsc on-line - hotele w Warszawie oraz hotele w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Sopocie, itd.

http://www.hoteleonline.net/ - 14 Gru 2005

Hotele Orbis Polska*****

OrbisOnLine - polskie hotele w internetowym systemie rezerwacji hotelowej. Hotele Orbis Polska to noclegi w największych polskich miastach: Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Wrocław, Warszawa. Orbis Poland - noclegi w najlepszych warunkach.

http://www.orbisonline.pl/ - 12 Sty 2005

Hotele Podewils*****

Strona prezentująca walory Hoteli Podewils - w Gdańsku i w Krągu. Zawiera wiadomości o historii obiektów, ofercie gastronomicznej, proponowanych rozrywkach.

http://www.podewils-hotel.pl/ - 27 Sie 2001