KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > noclegi (2 246)

Hotele Polskie*****

Hotele Polskie pod patronatem Polskiego Zrzeszenia Hoteli. Serwis stanowi bazę danych na temat turystyki i wszystkiego co z nią związane. Dostępne kategorie to m.in. biura podróży, motele, hotele, restauracje, pensjonaty, schroniska, pokoje gościnne...

http://www.hotel.pl/ - 21 Sty 2000

Hotels Poland*****

Na stronie mozesz dokonać internetowej rezerwacji miejsc hotelowych w Polsce.

http://www.hotelscentral.pl/ - 28 Maj 2002

Huta "Pokój". Ruda Śląska*****

Witryna obejmuje prezentację firmy, ofertę handlową, nowe produkty, informacje o pensjonacie "Florianka" oraz klubie sportowym "Pogoń" Ruda Śląska.

http://www.hutapokoj.com.pl/ - 16 Sty 2006

Internetowy Informator Turystyczny*****

Internetowy Informator Turystyczny zawiera ponad 12000 adresów miejsc noclegowych w Polsce, Słowacji, Czechach i nie tylko. Zasoby są podzielone na kategorie: biura turystyczne, miasta w Internecie, Europa, inne linki turystyczne.

http://www.turysta.com.pl/ - 2 Kwi 2001

Internetowy Przewodnik Turystyczny kaszuby.gda.pl*****

Internetowy Przewodnik Turystyczny kaszuby.gda.pl - przedstawia szeroką ofertę atrakcji turystycznych na każdą kieszeń. Najlepsze fotografie obiektów, rzuty pomieszczeń, wyczerpujące opisy w trzech językach; polskim, angielskim i niemieckim. Agroturystyka, mieszkania wakacyjne, pokoje gościnne, imprezy sobotnio-niedzielne, pensjonaty i hotele z terenu Pomorza. Koniki, kajaki i grzybki, słowem -dla każdego coś miłego.

http://www.kaszuby.gda.pl/ - 27 Lut 2001

ITURYSTA - Turystyka - Łódź i Województwo Łódzkie*****

Hotele, noclegi, restauracje, zabytki, kultura i ciekawe miejsca - wypoczynek i rozrywka w Łodzi i regionie.

http://www.iturysta.pl/ - 7 Lut 2005

Klasyczny i stylowy - Hotel Villa Marilor w Zakopanem*****

"Villa Marilor" - czterogwiazdkowy hotel w centrum miasta Zakopane zapewnia niepowtarzalny wystrój wnętrz i profesjonalną obsługę. Obiekt mieści się w zabytkowym pałacu wpisanym do rejestru zabytków. Zapraszamy do nas zarówno gości indywidualnych jak i grupy konferencyjne.

http://www.hotelmarilor.com/ - 15 Gru 2005

Kołobrzeg atrakcje i noclegi*****

Informacja o noclegach i atrakcjach turystycznych w Kołobrzegu, mapa. Nocleg pokoje i kwatery blisko plaży. Kołobrzeg zaprasza na wczasy. Plan miasta pomoże w znalezieniu najlepszego noclegi.

http://www.kolobrzeg.popracy.pl/ - 7 Kwi 2006

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy GEM*****

Kompleks położony jest w willowej, pełnej zieleni dzielnicy Wrocławia w pobliżu centrum miasta. W skład tego kompleksu wchodzą hotel, restauracja, pływalnia, korty tenisowe, boisko do piłki nożnej oraz solarium, sauna, siłownia i gabinet kosmetyczny . Na stronie szczegółowa oferta hotelu.

http://www.hotelgem.com.pl/ - 26 Wrz 2001

Kwatery Prywatne Zakopane*****

Przeżyj wspaniałe chwile w Zakopanem. 2,3,4-osobowe pokoje u Częczków z łazienką i balkonem w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do Zakopanego, do naszych kwater prywatnych w domu, który położony jest w jednej z najpiękniejszych dolin Tatr - Dolinie Potoku Olczyskiego.

http://czeczek.pl/ - 18 Kwi 2012