KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > noclegi (2 246)

La Terrazza*****

Hotel i restauracja w podwarszawskim Grójcu; możliwość wypoczynku w pokojach 1 i 2-osobowych oraz spędzenia czasu w restauracji oferującej tradycyjną włoską kuchnię (szef kuchni poleca carpaccio, pierond ravioli, polędwicę w zielonym pieprzu i tiramisu).

http://www.laterrazza.pl/ - 9 Sty 2002

Le Royal Meridien Bristol w Warszawie*****

Witryna hotelu Le Royal Meridien Bristol w Warszawie. Na łamach stron znajdują się informacje na temat pokojów, apartamentów, restauracji, sal konferencyjnych, nie brak również zdjęć i cen.

http://www.bristol.polhotels.com/ - 15 Lut 2000

Menos*****

Pracownia programów psychoedukacyjnych zaprasza do ośrodka szkoleniowego Folwark Kraszewo gdzie organizuje szkolenia, warsztaty, mini-konferencje, imprezy integracyjne, sesje teambuilding, gry terenowe, imprezy okolicznościowe, bankiety itp. Dodatkowo organizuje: ogniska, kuligi, konie, bryczki, rejsy statkiem, wycieczki, spływy kajakowe, paintball, pieczenie dzika i inne. Na stronie opis ośrodka i cennik usług.

http://www.menos.edu.pl/ - 28 Lis 2001

Motel TRAWA Koszalin*****

Trzygwiazdkowy motel położony przy głównej trasie Szczecin-Gdańsk. Oferuje 60 miejsc noclegowych w pokojacj 1-, 2-, i 3-osobowych oraz apartamentach. Strona zawiera informacje o obiekcie i usługach takze dane kontaktowe oraz formularz rezerwacyjny.

http://www.trawamotel.pl/ - 20 Sty 2004

Motel-Camping Krak*****

Strona motelu-campingu Krak w Krakowie. Na stronie oferta motelu, opis, zdjęcia i możliwość rezerwacji.

http://www.krak.com.pl/ - 7 Wrz 2001

Noclegi*****

Noclegi w Polsce - Serwis E-tusyta.pl jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych, regionów historycznych oraz nazw regionów potocznych.

http://e-turysta.pl/ - 1 Paź 2012

Noclegi w Beskidach*****

Katalog prezentuje kilkadziesiąt wybranych obiektów noclegowych z całego regionu, w tym z takich miejscowości wypoczynkowych jak Szczyrk, Ustroń, Wisła. Katalog umożliwia wyszukiwanie wg standardu obiektu, miejscowości, cen.

http://www.beskidy.skg.pl/noclegi/ - 9 Sie 2001

Noclegi w Polsce - TVC.pl*****

Portal Turystyczny prezentujący oferty obiektów noclegowych z całej Polski. Szybka funkcjonalna wyszukiwarka noclegów. Wszystkie rodzaje obiektów: hotele, pensjonaty, kwatery prywatne, agroturystyka i wiele innych. Obiekty posegregowane wg rodzaju, lokalizacji, typu pobytu. Każdy obiekt posiada opis, galerie zdjęć, kalendarz z wolnymi terminami i szczególowy cennik.

http://www.tvc.pl/ - 29 Sie 2005

NOclegi-Info.pl Pgólnopolska Baza Noclegowa*****

Noclegi-Info.pl Ogólnopolska Baza Noclegowa - serwis zawiera informacje o noclegach z całej Polski. Na stronie znajduje się wyszukiwarka noclegów oraz możliwość dodawania obiektów do bazy. Prezentowane są obiekty o róźnej kategorii oraz różnych cenach za pobyt. W opisie obiektów znajdują się zdjęcia oraz szczegółowe informacje na temat usług oferowanych w obiekcie.

http://noclegi-info.pl/ - 22 Wrz 2010

Oficjalna strona miasta Hel*****

Atrakcje, historia, informator, aktualności, informacje Urzędu Miasta, baza noclegowa.

http://www.hel-miasto.pl/ - 27 Cze 2001