KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > noclegi (2 236)

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Borki*****

Witryna Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego Borki. Na łamach stron znajdują się informacje na temat Pensjonatu całorocznego, campingu sezonowego, kompleksu sportowo-rekreacyjnego i walorów turystyczno-geograficznych regionu.

http://www.borki.pl/ - 21 Sty 2000

Pałac Mierzęcin*****

Strona prezentująca kompleks hotelowo - szkoleniowy "Pałac Mierzęcin". Zawiera m.in. historię pałacu, opisy poszczególnych jego części i galerię zdjęć. Ponadto informacje na temat samych pokoi i apartamentów do wynajęcia, plus cennik.

http://www.palacmierzecin.pl/ - 11 Lut 2002

Pensjonat Hubertus. Biały Bór*****

Strona zawiera opis dworku-pensjonatu w Białym Borze, bazy koni i atrakcji dla osób chcących pojeździc konno. Możemy dowiedziec się czegoś o okolicy oraz o klubie jeździeckim, przejrzeć piękne zdjęcia i zerknąc na mapkę regionu

http://www.hubertus.pensjon.pl/ - 3 Lut 2006

Pod Krzyżykiem - restauracja i apartamenty w Krakowie*****

Restauracja Polska na Rynku w Krakowie o unikalnym w skali kraju wystroju wnętrz, nawiązującym do wiekowych tradycji krakowskich. W Bogatej karcie dań wyśmienite polskie przysmaki w nowatorskim wydaniu. W ofercie także apartamenty w sercu Krakowa.

http://www.podkrzyzykiem.com/ - 24 Cze 2005

Polish hotels - serwis hotelowy - hotele Polskie*****

Polskie hotele - zapraszamy do serwisu gdzie znajdą Państwo bogatą bazę noclegową. Hotele, motele, pensjonaty, domy wczasowe, pałace, rezydencje, zajazdy, zamki - w całej Polsce. Hotele z miast: Warszawa, Kraków (Cracow), Poznań (Poznan), Wrocław, Gdańsk (Gdansk).

http://www.polishhotels.pl/ - 28 Gru 2005

Prywatne Przedsiębiorstwo Turystyczne "Pomerania"*****

Witryna Prywatnego Przedsiębiorstwa Turystycznego "Pomerania" Spółka z o.o. w Szczecinie. Na łamach stron znajdują się informacje na temat oferty firmy: hotelach, zajazdach, campingach, jachcie pełnomorskim.

http://www.pomerania.com.pl/ - 31 Mar 2005

PTTK Karpaty*****

Witryna Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego Karpaty. Na stronach znajduje się omówienie schronisk PTTK leżących w Beskidzie Śląskim, Małym, Wyspowym, Niskim, Żywieckim, Sądeckim, Gorcach, Pieninach i Tatrach.

http://www.schroniska-pttk.com.pl/ - 21 Sty 2000

Rancho Adama - Gospodarstwo Agroturystyczne*****

Sttrona gospodarstwa agroturystycznego. Na stronie informacje o położeniu, atrakcjach, cennik i kilkla zdjęć...

http://www.ranchoadama.pl/ - 22 Lip 2004

Rezerwacja.pl*****

Rezerwacja.pl - Internetowy katalog obiektów noclegowych i ofert biur podróży. W bazie noclegów znajdziesz ofertę tysięcy hoteli, pensjonatów, domów wczasowych, sanatoriów z możliwoocią rezerwacji on-line. W wortalu znajdziesz także oferty wynajmu sal konferencyjnych.

http://www.rezerwacja.pl/ - 18 Gru 2001

Serwis Agroturystyczny. Wieś polska zaprasza*****

Ogólnopolski serwis agroturystyczny z ofertami kwater, imprez i atrakcji agroturysytcznych. Rezerwacja kwater online. Wyszukiwarka ofert. W sprzedaży atlasy i mapy agroturystyczne. Informacje dla kwaterodawców zrzeszonych w PFTW "Gospodarstwa Gościnne".

http://www.agritourism.pl/ - 28 Lip 2004