KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > noclegi (2 236)

Sheraton*****

Na stronie szczegółowa oferta hotelu oferującego także organizację imprez okolicznościowych (wesela, rocznice czy spotkania). Do dyspozycji gości jest restauracja, drink bar czy klub fitness. Jest szczegółowy opis infrastruktury wraz z cennikiem. Strona jest tłumaczona także na angielski.

http://www.sheraton.pl/ - 22 Maj 2002

Słowacja*****

Serwis, w którym znajdziecie informacje o bazie hoteli i pensjonatów, warunkach narciarskich (opisy ośrodków, tras, mapki, zdjęcia) i oferty wynajmu chat. Także dane biura turystycznego Paweł S.C. z Gdańska oferującego obozy narciarskie.

http://www.slowacja.wakacje.pl/ - 19 Lis 2001

Sopot, Gdynia, Gdańsk - Hotel Opera Sopot*****

Hotel Opera Sopot - Hotel położony w w centrum trzech miast (Gdańsk, Sopot, Gdynia). Strona zawiera informacje o restauracji (Restauracja Opera), o pubie i samym hotelu. Ponadto na stronie newsletter i informacje o aktualnych promocjach. Strona w dwóch wersjach językowych.

http://www.hotelopera.pl/ - 15 Gru 2005

Sopot, Hotel Rezydent - restauracja, noclegi, konferencje i wypoczynek w Sopocie*****

Sopot - Hotel Rezydent: restauracja, noclegi (apartamenty, pokoje jedno i dwuosobowe) , konferencje, wypoczynek (salon odnowy biologicznej) oraz rozrywka (Pub) w Sopocie. W niedalekiej odległości od hotelu całe Trójmiasto (Sopot, Gdańsk, Gdynia). Hotel Rezydent to zapewnione doskonałe wakacje, konferencja, delegacja czy festiwal w Sopocie (Sopot Festival).

http://www.hotelrezydent.com.pl/ - 5 Lis 2001

Start Hotel - pierwsza w Polsce sieć hoteli ekonomicznych - 13 hoteli w 12 miastach*****

START hotel jest pierwszą w Polsce siecią hoteli ekonomicznych. Grupa skupia 13 hoteli w 12 miastach Polski, oferując Klientom ponad 5.000 miejsc noclegowych, usługi konferencyjne i cateringowe.

http://www.starthotel.pl/ - 5 Sty 2005

System Oprogramowania Hotelowego CHART*****

Strony PGNiG S.A Oddział GEOVITA, znanej sieci hotelarskiej oraz producenta Systemu Oprogramowania Hotelowego CHART - najczęściej użytkowanego programu hotelowego w Polsce. System CHART to bogaty w funkcje, łatwy w obsłudze system informatyczny przeznaczony dla obiektów hotelowych wszystkich typów. Strona zawiera ofertę, zdjęcia.

http://www.geovita.com.pl/ - 5 Mar 2002

Szczyrk online*****

Na łamach serwisu Szczyrk online znajdują się informacje przydatne wszystkim turystom wybierającym się do tego miasta. Dostępne są wiadomości o hotelach, pensjonatach, kwaterach, ośrodkach wczasowych, warunkach narciarskich.

http://szczyrk.com.pl/ - 18 Lut 2005

Tanie noclegi, tanie pokoje GOŚCINIEC POD BRZOZAMI – stylowe pokoje hotelowe Poznań, Skórzewo.*****

Pensjonat Gościniec Pod Brzozami oferuje tanie noclegi, tanie pokoje-stylowe pokoje hotelowe Poznań. Na stronie internetowej Hotel poleca noclegi w okolicy Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz giełdy samochodowej. Tani hotel Pod Brzozami.

http://www.podbrzozami.pl/ - 12 Paź 2010

Targi, konferencje, seminaria - serwis www.fair.pl *****

www.fair.pl to serwis gromadzący targi, konferencje, seminaria w Polsce i za granicą. W bazie danych znajdują się liczne hotele i centra konferencyjne.

http://www.fair.pl/ - 17 Sty 2002

Travels.pl*****

Aktualna oferta ponad 4000 hoteli, pensjonatów, moteli, zajazdów, moteli, ośrodków wczasowych, domów wypoczynkowych i gospodarstw agroturystycznych w Polsce. Dane pogrupowane są w 8 grupach tematycznych dotyczących Polski. Oprócz tego zamieszczony jest spis hoteli w Europie.

http://www.travels.pl/ - 5 Maj 2004