KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > normy, certyfikaty (93)

BTCH - Wdrażanie systemów jakości HACCP, ISO****

Wdrażanie i dokumentowanie systemów jakości ISO 9001, HACCP, doradztwo, szkolenia, audity w zakresie ISO, HACCP.

http://www.normsa.friko.pl/ - 21 Lip 2004

CDZ Meritum Sp. z o.o. - doradztwo, certyfikacja ISO****

Firma posiada bogatą ofertę szkoleń dla przedsiębiorstw oraz audytorów wewnętrznych obejmujących takie normy ISO jak 14001, 20000, 22301, 27001, 31000 oraz 9001. Firma zajmuje się również szeroko pojętym doradztwem w kwestiach certyfikacji. Proponuje także profesjonalne oprogramowanie wspierające wdrażanie nowych standardów.

http://www.centrum-doskonalenia.pl/ - 27 Sty 2015

Centrum doradztwa jakościowego****

Oficjalne strony Internetowe Centrum doradztwa jakościowego w Poznaniu.

http://www.cdj.poznan.pl/ - 23 Paź 2000

Certyfikacja Opakowań****

COBICO sp. z o.o. Strona spółki zajmującej się certyfikacją i badaniem opakowań. Znajdziesz tu prezetację laboratorium, stosowanych norm oraz certyfikaty firmy.

http://www.cobico.pl/ - 25 Lis 2002

Certyfikacja produktów - obac.com.pl****

OBAC jest numerem jeden wśród firm certyfikujących. Firma także wspomaga proces transferu certyfikacji. Przeprowadza audyty przeciwwybuchowe, ocenę zgodności, badania maszyn górniczych oraz wystawia certyfikaty dla towarów przeznaczonych na eksport. Firma OBAC w ramach Akademii OBAC zapewnia szerokie spectrum szkoleń prowadzonych przez doświadczonych specjalistów. Wykłady przeznaczone są dla kadr, jak i pracowników wielu branż.

http://obac.com.pl/ - 27 Sie 2017

Certyfikat dla firm - top-firma.pl****

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która oferuje certyfikaty rzetelności, a także prowadzi katalog firm. Dlatego też skorzystanie z naszych usług to doskonały pomysł dla każdego. Nie tylko pokażesz swoim klientom, że można Ci zaufać, ale także pozwolisz się znaleźć. Nasza wyszukiwarka jest bardzo prosta w obsłudze i obecność Twojej firmy w naszej bazie na pewno przyczyni się do zysku.

http://top-firma.pl/ - 22 Wrz 2017

Certyfikat jakosci i rzetelności dla Twojej firma - Firma na Plus****

Firma na plus to certyfikat jaki może uzyskać przedsiębiorstwo, by zapewnić swoich klientów o prawidłowym funkcjonowaniu zakładu pracy, płynności finansowej firmy oraz dbaniu o dobro klientów. Zdobycie certyfikatu „firma na plus” zapewni prestiż i wzmocnić pozycję przedsiębiorstwa na rynku.

http://www.firmanaplus.com/ - 16 Gru 2015

CPC Poland - udostępnienie certyfikatu kompetencji zawodowych****

Świadczymy usługi w zakresie udostępniania certyfikatu kompetencji zawodowych. CPC Poland umożliwia przewoźnikom rozpoczęcie działalności przed zdaniem egzaminu.

http://www.cpc-poland.com/ - 18 Gru 2017

CSHector - kursy i szkolenia Cisco****

Firma CSHector organizuje kursy i szkolenia Cisco. Oferta przeznaczona jest dla osób chcących podwyższyć wiedzę oraz umiejętności związane z sieciami komputerowymi.

http://www.csh.com.pl/ - 28 Lut 2014

Dane osobowe, bezpieczeństwo w sieci, internecie, 27001****

Inbase: dane osobowe. Misja firmy to ochrona danych osobowych - realizujemy to poprzez oferowane usługi i produkty. Kwalifikacje: ISO27001, ochrona danych osobowych, ochrona danych medycznych, administrator bezpieczeństwa informacji (bezpieczeństwo w sieci). Dane osobowe, bezpieczeństwo w internecie 27001.

http://inbase.pl/ - 29 Sie 2013