KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > normy, certyfikaty (91)

Kody kreskowe - SKK Systemy Kodów Kreskowych****

Kody kreskowe - firma SKK zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem systemów automatycznej identyfikacji opartych na kodach kreskowych.

http://www.skk.com.pl/ - 18 Maj 2001

MackowiakBS - wiedza i doświadczenie****

Proponujemy usługi dostosowane do potrzeb Klienta w zakresie: bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa i zarządzania IT, ciągłości działania, ochrony danych osobowych, zarządzania ryzykiem, zarządzania projektami, systemów antyfraudowych, zarządzania firmą.

http://www.mackowiakbs.pl/ - 4 Wrz 2012

Med-Legis - system zarządzania jakością w placówce medycznej****

Zajmująca się wdrażaniem systemów zarządzania jakością firma Med-Legis. Pomagamy placówkom medycznym i przedsiębiorstwom produkcyjnym w uzyskaniu certyfikatów ISO 14001 i 9001.

http://med-legis.pl/ - 24 Cze 2016

Meridian konsorcjum - certfikaty ISO 9001, ISO 14001, HACCP****

Wdrażamy systemy jakości: normy ISO 9001 i ISO 14001. Prowadzimy certyfikacje systemów HACCP, ISO 9001, ISO 14001, IFS, audity w zakresie ISO 9001, ISO 14001, HACCP. Pomagamy w uzyskaniu dotacji PHARE na certyfikaty ISO i HACCP, projekty TQM, WSK, BS7799.

http://www.meridian-kd.pl/ - 10 Cze 2005

Multicert s.c. - certyfikat ISO****

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie możliwość przeprowadzenia w Waszej firmie audytu. Dzięki przeprowadzonym analizom możliwe jest nadawanie certyfikatów ISO dla naszych klientów. Organizowane są przez nas również specjalistyczne szkolenia.

http://www.multicert.pl/ - 13 Mar 2014

Pomiary hałasu i decyzje środowiskowe ****

EKO-PROJEKT świadczy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie ochrony środowiska. Firma wykonuje pomiary hałasu oraz pomaga w uzyskaniu wszelkich pozwoleń oraz decyzji administracyjnych w ochronie środowiska.

http://www.eko-projekt.com/ - 12 Maj 2016

Projektowanie i wdrażanie Systemu Zarządzania Jakością ISO-9001:2000.****

Nasza oferta obejmuje zakres współpracy, konsultacji, szkolenia i opracowywania dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością zgodnej z wymaganiami normy ISO - 9001: 2000 "Systemy Zarządzania Jakością - Wymagania".

http://isoski.strefa.pl/ - 18 Mar 2004

Qwantum, znakowanie CE - wyroby medyczne****

Kompleksowa obsługa w drodze do oznakowania CE wyrobów medycznych wg dyrektywy 93/42/EEC. Wdrażanie systemów zarządzania ISO 13485, klasyfikacja wyrobów medycznych, doradztwo w zakresie dokumentacji, analiza ryzyka, określenie badań, wskazanie laboratoriów.

http://www.qwantum.pl/QSM/ - 31 Sty 2005

REMODEX bezpieczeństwo użytkowania mebli****

W Gruszczynie znajduje się Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego Sp. z o.o. Specjalizujemy się w wykonywaniu badań wytrzymałości oraz bezpieczeństwa użytkowania mebli. Nasze badania otaczają: wymagania funkcjonalne, wytrzymałości na obciążenie statyczne, dynamiczne i zmęczeniowe, stateczności, trwałości, odporności, palności układów tapicerskich oraz artykułów tapicerskich: pokryciowych, piankowych, włóknin, oraz badania ich własności użytkowych, układów sprężynowych, ścieralności artykułów. Doświadczenie oraz profesjonalizm w zawodzie zezwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje otwarcie na nowe pomysły. Szczegółowe informacje o firmie znajdują się na naszej stronie internetowej.

http://remodex.com.pl/ - 21 Lis 2013

RWTÜV Polska - Systemy ISO, HACCP, BRC****

RWTÜV Polska - filia niemieckiej jednostki certyfikującej w Essen, pomagającej zdobyć certyfikat ISO, a także wdrażającej system HACCP. Na stronie informacje o tym jak uzyskać certyfikat ISO, IFS i przeprowadzać audity dostawców

http://www.rwtuv.pl/ - 1 Wrz 2004