KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > normy, certyfikaty (93)

REMODEX bezpieczeństwo użytkowania mebli****

W Gruszczynie znajduje się Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego Sp. z o.o. Specjalizujemy się w wykonywaniu badań wytrzymałości oraz bezpieczeństwa użytkowania mebli. Nasze badania otaczają: wymagania funkcjonalne, wytrzymałości na obciążenie statyczne, dynamiczne i zmęczeniowe, stateczności, trwałości, odporności, palności układów tapicerskich oraz artykułów tapicerskich: pokryciowych, piankowych, włóknin, oraz badania ich własności użytkowych, układów sprężynowych, ścieralności artykułów. Doświadczenie oraz profesjonalizm w zawodzie zezwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje otwarcie na nowe pomysły. Szczegółowe informacje o firmie znajdują się na naszej stronie internetowej.

http://remodex.com.pl/ - 21 Lis 2013

RWTÜV Polska - Systemy ISO, HACCP, BRC****

RWTÜV Polska - filia niemieckiej jednostki certyfikującej w Essen, pomagającej zdobyć certyfikat ISO, a także wdrażającej system HACCP. Na stronie informacje o tym jak uzyskać certyfikat ISO, IFS i przeprowadzać audity dostawców

http://www.rwtuv.pl/ - 1 Wrz 2004

System HACCP, ISO 9001 w branży spożywczej i handlu****

Haccp, Ghp, Gmp, Iso 9001 wdrażanie systemów jakości w przemyśle, gastronomii i handlu. Minimum dokumentacji, program komputerowy, szkolenia online. Procedury, instrukcje, karty kontroli w sprzedaży online.

http://www.haccp-polska.pl/ - 30 Wrz 2005

System Haccp Lublin****

Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli. Lublin ul. Zana 50. Tel.: 790-387-383. Wymóg wdrażania zasad systemu HACCP dotyczy wszystkich przedsiębiorstw i firm żywnościowych, bez względu na ich wielkość i profil działalności i obwiązuje od dnia 1 stycznia 2004 roku.

http://controlsystemhaccp.pl/ - 29 Mar 2012

Szkolenia pierwszej pomocy****

Oferujemy profesjonalne szkolenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Szeroki zakres usług w naszej ofercie gwarantuje doskonałe dopasowanie szkolenia do Państwa potrzeb. Kurs pierwszej pomocy przeprowadzą specjaliści z bogatym doświadczeniem. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

http://www.livemed.com.pl/ - 12 Maj 2011

ŚWIADECTWA I CERTYFIKATY ENERGETYCZNE, audyt energetyczny****

Świadczymy usługi w zakresie: sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej jedno i wielorodzinnych budynków mieszkalnych i ich części, lokali mieszkalnych, lokali użytkowych, budynków użyteczności publicznej, zarówno na potrzeby przekazywania nowych obiektów do użytkowania, jak i rozbudowy i przebudowy istniejących budynków.

http://www.ecertyfikat.eu/ - 21 Lut 2011

Świadectwo energetyczne Pruszków, Piaseczno, Nadarzyn, Błonie****

Na stronie można znaleść ofertę firmy Projektsan czyli takie usługi jak : świadectwo energetyczne, odbiór kominiarski, odbiór gazowy, projekt instalacji sanitarnych. Lokalizacja usług to takie miasta jak:Pruszków, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Góra Kalwaria, Komorów, Nadarzyn, Raszyn.

http://projektsan.pl/ - 9 Lip 2013

Termocom - certyfikacja energetyczna budynków****

Wykonujemy: - świadectwa energetyczne - ekspertyzy termowizyjne - audyty energetyczne dla domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, lokali mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej. KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI NISKIE CENY PROFESJONALNIE Świadectwa charakterystyki energetycznej (certyfikaty energetyczne) i audyty energetyczne wykonujemy zgodnie z procedurami narzuconymi przez Ministerstwo Infrastruktury i obowiązującymi przepisami prawa. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC certyfikatora oraz wymagane uprawnienia potwierdzone wpisem na stronie Ministerstwa Infrastruktury. Doradzamy w zakresie wyboru rozwiązań mogących przynieść oszczędność energii w Państwa domach. Wykonujemy swoją pracę profesjonalnie, służymy zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Kontakt kom. +48 510 137 077 e-mail: info@audytor.co

http://swiadectwo-energetyczne-lodz.pl/ - 6 Lis 2012

TÜV SÜD Polska - certyfikacja systemów zarządzania****

Strona internetowa firmy TÜV SÜD Polska specjalizującej się w audytach, badaniach i szkoleniach dla firm z szerokiego spektrum branż - od motoryzacji aż po przemysł kosmetyczny i budownictwo. Firma oferuje m.in. certyfikację personelu i systemów zarządzania dla lepszych efektów biznesowych w przedsiębiorstwie.

http://www.tuv-sud.pl/ - 23 Cze 2017

Www.adees.pl - iso 14001 oraz pn n 18001****

Doradztwo oraz wsparcie z zakresu norm i certyfikacji ISO 14001, PN N 18001, ISO 9000 oraz ISO 9001. Na stronie znajdują się wszelkie informacje na temat kosztów oraz istoty działalności firmy.

http://www.adees.pl/ - 16 Paź 2013