KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > normy, certyfikaty (93)

Wdrażanie iso, certyfikat zkp, Globalgap, Haccp***

Nasza firma zajmuje się usługami związane z auditem wdrożeń norm ISO. Pełen profesjonalizm oraz rzetelna ocena czynią z nas firmę godną polecenia. Wdrażanie ISO, Globalgap czy Haccp to nasza specjalność.

http://www.quality-systems.pl/ - 14 Kwi 2011

WEKTOR Marcin Makowski***

Firma WEKTOR oferuje audyty i świadectwo energetyczne, a także kamery termowizyjne Flir na sprzedaż, czy też kompleksową obsługę budowy, remontu oraz modernizacji domu lub mieszkania.

http://www.mieszkajtaniej.com/ - 7 Lut 2013

Wzorcowanie, naprawa przyrządów. Nadzór nad wyposażeniem. Szkolenia: ISO 17025, metrologia, pomiary.***

MIKROTEST to m.in: wzorcowanie, serwis, naprawa i modernizacja przyrządów pomiarowych, szkolenia w zakresie metrologii, pomiarów oraz ISO 17025. Wsparcie w opracowaniu dokumentacji i wdrożeniu systemu zgodnie z ISO 17025, audity wewnętrzne. Prowadzenie nadzoru nad wyposażeniem pomiarowym. Realizacja specjalistycznego oprogramowania metrologicznego i specjalnych przyrządów pomiarowych. Kalibracja mikroskopów, projektorów, płyt pomiarowych, wysokościomierzy elektronicznych i suwmiarkowych, długościomierzy, czujników zegarowych i cyfrowych, sit laboratoryjnych, mikrometrów, suwmiarek, maszyn 2D, kątowników, kątomierzy, lup pomiarowych, średnicówek, grubościomierzy, liniałów, pierścieni, poziomic, przymiarów kreskowych, macek, wałeczków, sprawdzianów, tłoczkowych, wzorców kontrolnych.

http://www.mikrotest.pl/ - 28 Gru 2012

Zarządzanie, kontrola oraz certyfikacja produktów Halal***

Wychodząc naprzeciw firmom pragnącym poszerzyć swoją działalność eksportową na rynki muzułmańskie owocem naszych starań było opracowanie wdrożenia systemu jakości programu Halal do zainteresowanych firm.

http://www.halal.biz.pl/ - 6 Cze 2007

CARRAF HACCP & HoReCa Management**

Firma specjalizuje się we wdrażaniu zasad HACCP, w celu gwarancji bezpieczeństwa żywności oraz optymalizacji jakości produktów i usług w gastronomii, cateringu, hotelarstwie i sektorze żywności, oferuje indywidualne tworzenie planu HACCP, treningi i szkolenia dla firm i przedsiębiorstw. Na stronie znajdziecie szczegóły oferty.

http://www.haccp-plan.pl/ - 7 Maj 2004

DARECK - walidacje systemów komputerowych**

Usługi - walidacja i kwalifikacja w przemyśle farmaceutycznym, walidacja systemów komputerowych i zautomatyzowanych według GAMP 4, zakładanie i prowadzenie baz danych, wdrożenie ISO 9001 i HACCP.

http://www.dareck.pl/ - 18 Sie 2004

Kody Kreskowe EAN-8, EAN-13 ISSN, ISBN, ITF-14**

Strona firmy wykonującej wzorce kodów kreskowych EAN-UCC. Firma pośredniczy rownież w rejestracji w CKK. Prowadzi bezpłatne doradztwo o systemie i stosowaniu kodów dla wydawnictw i producentów.

http://www.kody.com.pl/ - 4 Sie 2004

Od 10 lat Skutecznie Wdrażamy i Szkolimy ISO 9001 13485 22000 IFS BRC FSC PEFC CE**

Firmie Qual-ISO zaufało od 2003 roku już ponad 70 przedsiębiorstw. Zespół wyspecjalizował się w szkoleniu i wdrażaniu Systemów Zarządzania na podstawie norm ISO 9001 14001 22000 13485 IFS BRC oraz PEFC i FSC . Qual-ISO oferuje także usługi w zakresie stosowania znaku CE ( Modułowy system oceny zgodności ). Firma posiada duże doświadczenie w zakresie branży żywnościowej i wyrobów medycznych oraz metalowej i budowlanej.

http://www.qualiso.org/ - 15 Maj 2012

POLPANEL**

Transfer własności przemysłowej - wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe.

http://www.polpanel.strefa.pl/ - 15 Mar 2004

Rejmed - rejestracje medyczne**

Rejestracje produktów farmaceutycznych, kosmetyków, itp. w Polsce, Marketing farmaceutyczny. Wizytówka.

http://rejmed.w.interia.pl/ - 26 Maj 2002