KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > obuwie (514)

Firma Obuwnicza****

Firma zajmuje się produkcją obuwia męskiego. Na stronie znajduje sie prezentacja obuwia oraz oferta handlowa.

http://www.gregor-sa.com.pl/ - 6 Gru 2001

Firma Skórimpex****

Strona zawiera prezentację firmy działającej w branży skórzanej. Na stronie znajduje się oferta obejmująca obuwie, futra, galanterię skórzaną oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.skorimpex.com.pl/ - 10 Gru 2001

Firma szewska****

Szewskie dodatki to firma działająca w branży szewskiej od 1964 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale posiadamy również sklep internetowy. W naszej gamie produktowej znajdą Państwo: fleki, zelówki, sznurowadła, wkładki do butów itp.

http://szewskiedodatki.pl/ - 29 Lis 2013

Georgepol****

Importer obuwia włoskiego. Na stronie znajduje sie charakterystyka oferty i plan dojazdu do firmy. Strona również w wersji anglojęzycznej.

http://www.georgepol.pl/ - 6 Gru 2001

Gino Rossi****

Strona poświęcona wyrobom firmy Ginorossi. Znajdziesz tu katalog produktów, informacje o firmie, sklepach.

http://www.ginorossi.com.pl/ - 26 Wrz 2003

GlanzBut - Obuwie skórzane****

Strona firmy produkującej buty ze skóry. Znajdziesz tu katalog produktów, informacje o firmie oraz mapkę ułatwiającą do niej dojazd.

http://www.ebuty.pl/ - 8 Kwi 2002

GOLD-SPORT P.W.H.P.U. SP. JAWNA trek****

Kompleks łódzkich sklepów sportowych „Gold Sport” oferuje obfity wybór odzieży sportowej oraz rozmaite wyposażenie wykonane dla jednostek prowadzących ożywiony tryb życia. W ofercie znajdują się rowery, sprzęt narciarski czy snowboardowy a dodatkowo rakiety (tenisowe, badmintonowe bądź squash). „Gold Sport” podejmuje się dodatkowo serwisowania akcesoriów narciarskich (montaż wiązań, regeneracja ślizgów, ostrzenie i inne usługi) i tenisowych (wymiana naciągów w każdego typu rakietach) i rowerowych bądź tworzenie wkładek ortopedycznych na mierzenie na indywidualne zlecenie. Wnikliwa oferta firmy "Gold Sport" dostępna jest na stronie internetowej.

http://goldsport.pl/ - 28 Wrz 2013

Goryanka.pl - markowe obuwie****

Oferujemy markowe obuwie wiodących producentów ze światowej czołówki. Co ciekawe - nasze ceny są znacznie bardziej przystępne niż ceny oferowane przez masowe sklepy obuwnicze. Wynika t z tego, że buty w naszej ofercie występują często w bardzo ograniczonych ilościach, niekiedy jest to tylko jedna para butów. Bardzo dbamy o wysoką jakość obsługi klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą dynamicznie zmieniającą się ofertą. Staramy się aby ciągle w naszym sklepie przybywały nowości. Robimy wszystko aby prezentować się w sposób interesujących wszystkim miłośnikom obuwia. Zamówienia można składać zarówno przez internet jak i telefon. Zapraszamy!

http://goryanka.pl/ - 6 Kwi 2014

Hurtownia obuwia damskiego - Piome Sp. z o. o.****

Hurtownia oferuje obuwie damskie, męskie i dziecięce sprowadzane z Chin.

http://piome.pl/pl/ - 28 Sty 2014

Hurtownia odzieży używanej sort-niesort-anglia.com****

Skup odzieży w systemie "Cash For Clothes" w północno-zachodniej części Wielkiej Brytanii. Sprzedaż i dystrybucja na terenie Polski. Oferowany towar to oryginalny mix odzieży typu Cash4Clothes, czyli odzież damska, męska, dziecięca, torebki, paski, portfele, obuwie. Pościele, ręczniki, koce, zasłony, maskotki oraz zabawki sprzedawane są osobno i nie znajdują się w workach z odzieżą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie co gwarantuje profesjonalną obsługę.

http://www.sort-niesort-anglia.com/ - 4 Lis 2014