KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > obuwie (523)

FACTORY DESIGN - studio wzornictwa obuwia****

Specjalizujemy się w projektowaniu obuwia damskiego i męskiego oraz kompleksowym ich opracowaniu konstrukcyjnym i przygotowaniu do produkcji.

http://www.factorydesign.com.pl/ - 21 Lip 2008

Fastpol Invest - spodnie robocze, buty zimowe i wodery****

Prezentowana oferta firmy Fastpol Invest, to możliwość zakupienia odzieży i butów roboczych. Proponujemy wytrzymałe wodery, zimowe modele Urgent, a także rękawice, spodnie i wiele innych.

http://www.bhpfast.pl/ - 17 Gru 2015

Firma Obuwnicza****

Firma zajmuje się produkcją obuwia męskiego. Na stronie znajduje sie prezentacja obuwia oraz oferta handlowa.

http://www.gregor-sa.com.pl/ - 6 Gru 2001

Firma Skórimpex****

Strona zawiera prezentację firmy działającej w branży skórzanej. Na stronie znajduje się oferta obejmująca obuwie, futra, galanterię skórzaną oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.skorimpex.com.pl/ - 10 Gru 2001

Firma szewska****

Szewskie dodatki to firma działająca w branży szewskiej od 1964 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale posiadamy również sklep internetowy. W naszej gamie produktowej znajdą Państwo: fleki, zelówki, sznurowadła, wkładki do butów itp.

http://szewskiedodatki.pl/ - 29 Lis 2013

Futura Polska****

W asortymencie produktów naszej firmy znaleźć można przede wszystkim profesjonalne obuwie medyczne, operacyjne, gastronomiczne oraz hotelowe. Oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania znanych i cenionych producentów branży - Suecos czy Oxypas.

http://www.futura-polska.pl/ - 24 Sie 2018

Georgepol****

Importer obuwia włoskiego. Na stronie znajduje sie charakterystyka oferty i plan dojazdu do firmy. Strona również w wersji anglojęzycznej.

http://www.georgepol.pl/ - 6 Gru 2001

Gino Rossi****

Strona poświęcona wyrobom firmy Ginorossi. Znajdziesz tu katalog produktów, informacje o firmie, sklepach.

http://www.ginorossi.com.pl/ - 26 Wrz 2003

GlanzBut - Obuwie skórzane****

Strona firmy produkującej buty ze skóry. Znajdziesz tu katalog produktów, informacje o firmie oraz mapkę ułatwiającą do niej dojazd.

http://www.ebuty.pl/ - 8 Kwi 2002

GOLD-SPORT P.W.H.P.U. SP. JAWNA trek****

Kompleks łódzkich sklepów sportowych „Gold Sport” oferuje obfity wybór odzieży sportowej oraz rozmaite wyposażenie wykonane dla jednostek prowadzących ożywiony tryb życia. W ofercie znajdują się rowery, sprzęt narciarski czy snowboardowy a dodatkowo rakiety (tenisowe, badmintonowe bądź squash). „Gold Sport” podejmuje się dodatkowo serwisowania akcesoriów narciarskich (montaż wiązań, regeneracja ślizgów, ostrzenie i inne usługi) i tenisowych (wymiana naciągów w każdego typu rakietach) i rowerowych bądź tworzenie wkładek ortopedycznych na mierzenie na indywidualne zlecenie. Wnikliwa oferta firmy "Gold Sport" dostępna jest na stronie internetowej.

http://goldsport.pl/ - 28 Wrz 2013