KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > obuwie (525)

Obuwie, galanteria skórzana*****

Przegląd polskiej branży galanteryjnej - buty, obuwie, ubiory skórzane, galanteria skórzana, skóra, torebki damskie, portfele, paski, parasole, rękawiczki, odzież, wyroby skórzane...

http://www.tradebizz.pl/branches/shoes/ - 18 Wrz 2000

PHU Leibrock-Polska*****

Dystrybutor przemysłowych maszyn obuwniczych marki Kaev oraz środków antyadhezyjnych Keck. Oferta firmy obejmuje ponadto różne modele pras hydraulicznych oraz wycinarek, takich jak noże taśmowe.

http://www.leibrock.pl/ - 9 Sty 2015

PW Krystian - odzież robocza, ochronna, korporacyjna, środki ochrony osobistej*****

Na stronie internetowej można znaleźć odzież kwasoodporną i antyelektrostatyczną, a w tym rękawice i obuwie robocze. Firma Krystian oferuje także ochronne bezrękawniki, kombinezony, kaski i wiele więcej. Oprócz tego w asortymencie znajdują się środki ochrony osobistej.

http://www.krystian.com.pl/ - 16 Mar 2018

Riccardo s.c - salony obuwnicze*****

Serwis internetowy firmy zajmującej się sprzedażą i produkcją obuwia.Znajdziesz tu oferty zarówno dla hurtowników, jak i odbiorców indywidualnych.

http://www.riccardo.com.pl/ - 27 Paź 2000

Salon Ślubny Black & White*****

Strona salonu ślubnego Black & White. Na stronie pełna ofeta: suknie ślubne, komunijne, obuwie ślubne, nakrycia głowy, welnoy, wszelkie dodatki ślubne.

http://www.salonslubny.com.pl/ - 18 Lis 2005

Scholl - wszystko o stopach i ich pielęgnacji*****

W serwisie internetowym zapoznasz się z galerią produktów, siecią sklepów firmowych a także uzyskasz kilka porad na temat pielęgnacji stóp oraz zaopatrzysz się w produkty w sklepie internetowym.

http://www.scholl.com.pl/ - 8 Gru 2003

Sznurówka - buciki dla dzieci*****

Internetowy sklep z obuwiem dziecięcym. W ofercie atrakcyjne obuwie dziecięce i buciki dla dzieci najlepszych firm np. Antylopa, Temar, Mrugała oraz dziecięce obuwie profilaktyczne firmy Postęp. Sklep internetowy zaprasza po obuwie i buty dziecięce.

http://www.sklep-buciki.pl/ - 31 Maj 2006

TEN SPORT - sieć sklepów oferująca odzież i obuwie sportowe najlepszych marek.*****

Ten Sport to nowa ogólnopolska sieć multibrandowych sklepów sportowo - lifestylowych. W bogatej ofercie znajdziesz buty, konfekcję i akcesoria znanych marek. Wysoka jakość, atrakcyjne, aktualne kolekcje, a w dodatku wszystko w przystępnej cenie.

http://www.tensport.pl/ - 24 Lip 2009

1000 artykułów - Lacombe - modna odzież dla sklepów****

Lacombe to oferta hurtowa z odzieżą dla sklepów wielomarkowych szukających wzrostu zyskowności z prowadzonej dzialalności.

http://www.lacombe.pl/ - 14 Mar 2006

A2m - urządzenia do czyszczenia obuwia Heute****

Spółka a2m jest przedstawicielem niemieckiej firmy Heute, która jest światowym potentatem w budowie maszyn do czyszczenia i polerowania obuwia. Nasza oferta rozpoczyna się od małych maszynek domowych poprzez urządzenia biurowe i hotelowe a na przemysłowych jednostkach czyszczących kończąc.

http://www.heute.com.pl/ - 25 Sie 2004