KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ochrona osób i mienia (404)

KBG OCHRONA - Kompetencja, Gwarancja, Bezpieczeństwo****

Zajmujemy się ochroną fizyczną i techniczną obiektów. Zabezpieczamy imprezy masowe, trasy koncertowe oraz akcje reklamowe i promocyjne na terenie całego kraju.

http://www.kbg.pl/ - 29 Kwi 2004

Kobra****

Firma ochroniarska oferujaca swoje uslugi; ochrona mienia, ochrona budynkow, instalacja kamer, czujnikow, urzadzeń antywlamaniowych, alarmy. Na stronie informacje o firmie, oferta i cennik.

http://www.kobra.pl/index1.html - 17 Lis 2001

Kolektor MR. Gdańsk****

Firma KOLEKTOR MR oferuje sprzedaż, projektowanie, montaż i konserwację urządzeń i systemów: sygnalizacji napadu i włamania, sygnalizacji przeciwpożarowych, telewizji przemysłowej i satelitarnej, kontroli dostępu, sygnalizacji obecności gazów technicznych.

http://www.kolektor.pl/ - 2 Sty 2006

Komandor Sp. z o.o.****

Oferta agencji szkoleniowo-ochronnej dotycząca świadczenia usług w zakresie ochrony fizycznej instytucji finansowych, obiektów handlowych, imprez masowych, konwojowania, montażu i monitorowania elektronicznych systemów alarmowych oraz wykonywania planów ochrony. Ponadto firma prowadzi szkolenia pracowników ochrony, hurtownie broni i amunicji oraz oferuje wynajem sprzętu łączności.

http://www.komandor-ochrona.com.pl/ - 18 Gru 2001

MASKOPOL S.A.****

Witryna firmy oferującej sprzęt ochronny. Na stronie znajdują się informacje o firmie, przykłady zastosowań sprzętu oraz przykłady doboru filtrów.

http://www.maskpol.com.pl/ - 11 Kwi 2000

Monitoring i lokalizacja GPS pojazdów - Konsalnet GPS****

Konsalnet GPS to idealne rozwiązanie dla transportu, flot i maszyn. Nasze oprogramowanie ograniczy zbędne wydatki w Twojej firmie i sprawi że zarządzanie flotą pojazdów będzie o wiele łatwiejsze. Postaw na firmę z ponad 20 letnim doświadczeniem. Dzięki Konsalnet GPS możesz kontrolować czas i miejsca tankowań, sprawdzać zużycie paliwa, zwiększyć efektywność zarządzania przedsiębiorstwem dzięki dostępowi online do tachografów i kart kierowców, monitorować i kontrolować trasy przejazdów, optymalizować pracę handlowców i pracowników firmy, weryfikować dane z systemu kart paliwowych w aplikacji GPS, analizować styl jazdy kierowców, rozliczać zleconą pracę, wyznaczać strefy oraz korytarze przejazdu, skutecznie chronić swoje pojazdy i maszyny oraz wiele więcej. Ten niezawodny system lokalizacji GPS pojazdów to dedykowane rozwiązania dla biznesu i Twojego bezpieczeństwa.

http://gps.konsalnet.pl/ - 24 Lut 2016

Monitoring-HD.pl: Monitoring IP, telewizja przemysłowa****

Sklep internetowy monitoring-hd.pl to witryna należąca do firmy Akom Sp. z o.o. Sklep oferuje bogaty asortyment urządzeń i akcesoriów obrony technicznej oraz zabezpieczeń mechanicznych m.in. sejfy i kasy pancerne, a także systemy nagłośnieniowe i wideokonferencyjne.

http://www.monitoring-hd.pl/ - 27 Paź 2016

Ochrona****

Serwis tematyczny zawierający porady, nowości, akty prawne, organizacje i wydawnictwa związane z szeroko rozumianym pojęciem ochrony.

http://www.ochrona.pl/ - 4 Lis 2000

Ochrona Amikus - ochrona mienia Warszawa****

Firma Amikus została założona w 1996 roku. Gwarantujemy całodobowy nadzór elektroniczny z natychmiastową reakcją załóg interwencyjnych: ochrona mienia Warszawa. Nasze usługi to nie tylko bezpieczeństwo ale także najwyższa jakości usług. Serdecznie zapraszamy!

http://www.amikus.waw.pl/ - 13 Maj 2010

Ochrona imprez masowych - Agencja ochrony Bydgoszcz****

Profesjonalna agencja ochrony z Bydgoszczy zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą. Zajmujemy się zabezpieczeniem imprez masowych poprzez barierki ochronne, które możemy Państwu również wynająć. Zapraszamy do współpracy!

http://www.bagniewski.pl/ - 7 Sie 2012