KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ochrona osób i mienia (409)

Securita Sp. z o.o - Biuro ochrony. Gdańsk*****

Securita oferuje ochronę fizyczną, konwoje, monitoring, zabezpieczenia, alarmy, szkolenia. Na stronie dowiesz się szczegółów oferty oraz zapoznasz sie z danymi kontaktowymi a także ofertą podjęcia pracy w firmie.

http://www.securita.pl/ - 2 Sty 2006

Securitas - ochrona osób i mienia*****

Strona poświęcona firmie zajmującej się ochroną fizyczną, monitorowaniem obiektów stałych i ruchomych, konwojowaniem, obsługą gotówki, instalacją systemów alarmowowych, CCTV, AC, GPS. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.securitas.com.pl/ - 4 Gru 2001

Sejfy*****

Serwis informacyjny firmy Metalkas Sp. z o.o.

http://www.metalkas.com.pl/ - 30 Lip 2010

Stemro System sp. z.o.o. Warszawa*****

Serwis firmy Stemro System. Firma zajmuje się samochodowymi urządzeniami zabezpieczającymi opartymi na technologii procesorowej. Ponadto firma zajmuje sie systemami kontroli dostępu do pomieszczeń oraz rejestracji i taryfikacji czasu pracy. Na stronach znajdują się informacje na temat oferowanych samochodowych systemów alarmowych, immobiliserów oraz systemów ochrony obiektów.

http://www.stemro.com.pl/ - 1 Lut 2006

Unipoż - ochrona przeciwpożarowa*****

Firma Unipoż zajmuje się ochroną przeciwpożarową. W swojej ofercie posiada gaśnice, hydranty, znaki ewakuacyjne, szafki hydrantowe oraz armaturę pożarniczą.

http://www.unipoz.eu/ - 12 Lut 2007

Active Safe - system nadzoru pojazdu****

"System ActiveSafe przeznaczony jest do nadzoru i zabezpieczenia przed kradzieżą, głównie taboru samochodowego indywidualnego jak i zbiorowego, oraz ich ładunków." Na stronie znajdziecie informacje na temat oprogramowania i map, namierzania pojazdu, zastosowania, cen, grup interwencyjnych, stacji pojazdowej, zalet systemu.

http://www.mobitel.com.pl/ - 8 Mar 2000

Agencja Detektywistyczna Ex Facto****

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą powołaną do świadczenia usług detektywistycznych na terenie całego kraju i zagranicą. Specjalizujemy się w realizacji zleceń od klientów korporacyjnych, urzędów, firm oraz klientów prywatnych.

http://exfacto.pl/ - 21 Gru 2015

Agencja detektywistyczna i ochrony - Grupa CBB****

Grupa CBB to profesjonalna agencja ochrony oraz agencja detektywistyczna, której najważniejszym celem jest Państwa bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www. Oprócz ochrony fizycznej oferujemy również monitoring alarmów, monitoring GPS i wiele więcej. Zapraszamy!

http://www.grupacbb.pl/ - 27 Mar 2013

Agencja detektywistyczna Promesa****

Właścicielem agencji detektywistycznej Promesa jest Dawid Wierdak, który z powodzeniem prowadzi firmę od stycznia 2016. Usługi realizowane są na terenie woj. podkarpackiego. Alimenty, pomoc w szukani informacji, osób, sprawy rozwodowe to najczęściej spotykany problemy przed jakimi stajmy. Zapraszamy do współpracy firmy jak i osoby prywatne. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w realizacji każdej sprawy.

http://www.detektywpromesa.pl/ - 27 Paź 2016

Agencja Detektywistyczna Security-Secret Warszawa****

Agencja Detektywistyczna MBŁ Security-Secret powstała w wyniku realizacji życiowej pasji oraz doświadczeń zawodowych grupy prawników oraz byłych oficerów Policji i służb specjalnych.

http://security-secret.pl/ - 6 Lis 2012

Informacje dodatkowe