KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ochrona osób i mienia (409)

Agencja Ochrony****

Agencja Ochrony osób i mienia, monitorowanie sytemów alarmowych, montaż technicznych systemów zabezpieczeń.

http://www.ad-ochrona.com.pl/ - 29 Sie 2003

Agencja ochrony MEN - ochrona mienia, agencje ochrony, systemy alarmowe****

Agencja ochrony MEN świadczy kompleksowe usługi ochroniarskie takie jak ochrona mienia osiedli mieszkaniowych, parkingów, budów, sklepów, magazynów. Bezpłatne systemy telewizji przemysłowej lub kontroli dostępu dla wspólnot i spółdzielni przy zleceniu ochrony fizycznej.

http://www.ochrona-men.pl/ - 8 Wrz 2014

Agencja ochrony mienia****

Prezentacja radomskiej firmy oferującej usługi z zakresu ochrony osób, obiektów i imprez, konwojowania przesyłek oraz montażu urządzeń alarmowych i monitoringu systemów alarmowych. Na stronie informacje o ofercie, firmie i dane teleadresowe.

http://www.kuratela.com.pl/ - 17 Lis 2001

Agencja Ochrony Mienia "SUMA"****

Strony firmy zajmującej się ochroną mienia od 1988 roku, posiadającej bogaty wachlarz referencji i bogate doswiadczenie w zabezpieczaniu mienia, ochrony osób i imprez masowych. Na stronach znajdziemy ofertę świadczonych usług.

http://www.suma.of.pl/ - 30 Mar 2000

Agencja Ochrony Osób i Mienia DAM-SECURITY****

Firma od 1991 roku zajmuje się kompleksową ochroną osób i mienia. Specjalizuje się w ochronie: rezydencji, domów jednorodzinnych, budynków biurowych, hurtowni, oraz ochronie osobistej i konwojach. Bogata lista referencyjna (potwierdzona przez wiele znanych osobistości) jest świadectwem profesjonalizmu.

http://www.dam.com.pl/ - 17 Lip 2006

Agencja ochrony osób i mienia GEMINI. Szczecin****

Strona agencji ochrony osób i mienia na Pomorzu Zachodnim. Świadczy usługi w zakresie monitorowania alarmów, instalacji systemów ochrony mienia, ochrony fizycznej. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące oferty usługowej firmy.

http://www.gemini.szczecin.pl/ - 2 Sty 2006

Agencja Ochrony Osób i Mienia Wiking****

Strona Agencji Ochrony Osób i Mienia Wiking z Wesołej w województwie mazowieckim. Na stronie informacje o firmie i proponowanych usługach.

http://www.wiking.waw.pl/ - 26 Lis 2001

Agencja Ochrony Refleks. Ochrona mienia, osób, monitoring, bezpieczeństwo****

Agencja Ochrony Refleks. Ochrona mienia, ochrona osób, monitoring, konwojowanie pieniędzy i osób, systemy antywłamaniowe, obsługa kotłowni, sprzątanie obiektów.

http://www.refleks.wroc.pl/ - 4 Maj 2000

Agencja ochrony SAKO****

Sako - Agencja ochrony, ochrona mienia, ochrona osób, windykacja. Agencja ochrony Sako działa w szeroko pojętym zakresie ochrony osób i mienia. W celu skutecznej ochrony, każdy z klientów traktowany jest indywidualnie, co umożliwia precyzyjne określenie potrzeb i wymagań.

http://sako.net.pl/ - 20 Wrz 2004

Agencja Ochrony "SPRAWNOŚĆ". Radom****

Na stronie kontakt i oferta: Ochrona fizyczna obiektów i osób, Instalacja technicznych środków zabezpieczenia mienia, Monitoring systemów alarmowych, Konwojowanie wartości pieniężnych, Zabezpieczanie imprez masowych, Usługi detektywistyczne, Sprzedaż broni i amunicji ostrej, gazowej, myśliwskiej i sportowej.

http://www.sprawnosc.com.pl/ - 25 Sty 2006

Informacje dodatkowe