KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ochrona osób i mienia (404)

HERTZ OCHRONA Sp. z o.o.****

Na stronie kontakt i oferta firmy: ochrona osób i mienia, konwoje, zabezpieczania imprez masowych, monitorowane systemy alarmowe i przeciwpożarowe, monitoring satelitarny pojazdów GPS, telewizję przemysłową,systemy kontroli dostępu, drzwi antywłamaniowe, kasy, sejfy, sprzątanie i usługi porządkowe

http://www.hertz.net.pl/ - 29 Paź 2001

HEVELIUS - ochrona****

Agencja ochrony Przedsiębiorstwo Usługowo-Wykonawcze Hevelius. Fizyczna ochrona osób i mienia, monitoring, sprzątanie. Info o firmie, usługach, kontakt.

http://www.hevelius-ochrona.gda.pl/ - 19 Lut 2002

Hunters - inkaso, sprzątanie obiektów****

Agencja ochrony posiada oddziały we wszystkich większych miastach w kraju. Specjalizacja to ochrona mienia, inkaso, sprzątanie obiektów i lokalizacja pojazdów. Agencja ochrony zaprasza - profesjonalny monitoring, ochrona osób i mienia na terenie kraju.

http://www.hunters.pl/ - 30 Sie 2007

IMPEL SECURITY monitoring pojazdów****

Z przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję firmy Impel Security. Siedziba naszej grupy spółek znajduje się we Wrocławiu. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim dla Klientów biznesowych. Jednym z profilów naszej działalności jest branża budowlana. Polecamy nadzór nad budownictwem mieszkaniowym, przemysłowym oraz handlowo-usługowym. Ponadto Polecamy usługi związane z transportem i logistyką, a także ochroną imprez masowych. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług! Nasza pełna oferta znajduje się na stronie internetowej.

http://www.impelsecurity.pl/ - 3 Lis 2015

Imperator****

Strona agencji detektywistycznej i ochrony mienia.

http://www.imperator.com.pl/ - 29 Mar 2000

INTER SEJF - sejfy, kasy pancerne, szafy metalowe****

Strona dostawcy zabezpieczeń pasywnych - sejfy, kasy pancerne, szafy metalowe na akta i dokumenty niejawne, szafy i sejfy ognioodporne na nośniki, szafy ubraniowe bhp, szafy na broń, walizki transportowe, wyposażenie bankowe... Na stronie informacje o firmie, oferta, partnerzy, kontakt.

http://www.intersejf.com.pl/ - 23 Lip 2004

Inter-Ark. Warszawa****

Sklep z bronią i akcesoriami security. Agencja ochrony osób i mienia.

http://www.inter-ark.com.pl/ - 27 Sty 2006

Interart Sp. z o.o. Koncesjonowana Agencja Ochrony****

Interart Sp. z o.o. jest agencją ochrony świadczącą usługi z zakresu wszystkich dziedzin zabezpieczenia fizycznego mienia mających związek z prowadzeniem działalności gospodarczej. Na stronie: informacje o firmie, zakres działalności, informacje o pracownikach i referencjach.

http://www.interart.pl/ - 7 Lut 2005

JOKER Sp. z o.o.****

Agencja Detektywistyczna i Ochrony "JOKER" Sp. z o.o. przedstawia zakres swoich usług: ochronę mienia i osób, montaż systemów alarmowych, sprzątanie pomieszczeń zamkniętych i terenów otwartych.

http://www.joker-security.pl/ - 2 Gru 2002

KANONA ochrona obiektów****

Biura ochrony "KANONA" S.C. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich to rzetelna firma zapewniająca wszechstronne usługi ochroniarskie na najwyższym poziomie. Od lat przyjmujemy zamówienia na zapewnienie ochrony osobistej, mienia, a również konwojowanie wartości pieniężnych. Słyniemy z profesjonalizmu i konkurencyjnych cen. Już dziś serdecznie zachęcamy do składania zleceń również na ochronę obiektów oraz imprez masowych. Kolejnym filarem naszej aktywności są usługi w zakresie sprzątania biur, salonów samochodowych czy też przychodni. Korzystamy z najlepszych środków czyszczących, a do powierzonych zleceń podchodzimy z dużym profesjonalizmem. Już dziś zachęcamy do współpracy oraz odwiedzin naszej strony internetowej na jakiej zamieściliśmy szczegółowe informacje.

http://www.ochronakanona.pl/ - 28 Sty 2014