KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > odlewnictwo (126)

Aluminium, Aluminiowe blachy, profile. Blachy nierdzewne, stal nierdzewna - Producent.*****

Jesteśmy firmą (producent) dostarczającą aluminium. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty z aluminium: blachy aluminiowe, nierdzewne ze stali, kształtowniki i profile aluminiowe. W sprzedaży także taśma aluminiowa. Dostarczamy surowce: brąz, miedź, mosiądz, stal nierdzewna.

http://www.aluteam-alumeco.com.pl/ - 26 Paź 2010

Ferrex*****

Ferrex jest producentem odlewów z żeliwa szarego i sferoidalnego w formach piaskowych i metalowych. Odbiorcami wyrobów z Ferrex-u są znani producenci z branż: motoryzacyjnej, rolniczej, budowy maszyn i urządzeń, armatury przemysłowej i wyposażenia wnętrz. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.ferrex.it.pl/ - 31 Gru 2001

Armaty- wierne repliki. Rogoźnik****

Wierne repliki armat z różnych epok historycznych oraz miniatur w różnych skalach produkowanych przez firmę Dekormetal jak również bramy, ogrodzenia, kraty, balustrady, fontanny, lampy i odlewy żeliwne.

http://www.replikiarmat.republika.pl/ - 10 Sty 2006

Artex2 - Zaopatrzenie hutnictwa odlewnictwa hutnictwo odlewnictwo żelazostopy obrót wtórny metali****

Firma zajmuje się zaopatrzeniem surowcowym hutnictwa i odlewnictwa. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, ofercie oraz zapytanie ofertowe.

http://www.artex2.pl/ - 30 Sie 2005

CHRONOS-PRAECISION ryngrafy produkcja medali klucz do beczek.****

Firma uprawia szeroko rozumianą metaloplastykę: grawerstwo, odlewnictwo, złotnictwo, produkcja medali, ryngrafy ze szczególnym uwzględnieniem precjozów patriotycznych i militarnych. Produkuje własny klucz do beczek - beczka boryszewska.

http://grawerstwo.biz.pl/ - 9 Maj 2017

Crown Center - odlewnia metali nieżelaznych i kolorowych****

Specjalnością firmy Crown Center jest odlewanie kokilowe metali kolorowych i nieżelaznych. Formujemy elementy z aluminium oraz innych surowców.

http://www.crowncenter.pl/ - 31 Mar 2016

Ferrex - firma o stalowym charakterze****

Handel stala i wyrobami hutniczymi: blachy, rury, kształtowniki, konstrukcje Wynajem powierzchni składowej pod wyroby hutnicze i budowlane.

http://www.ferrex.com.pl/ - 20 Sie 2004

Firma MEGASTAL s.c.****

MEGASTAL s.c. oferuje swoje wyroby hutnicze: stale oraz metale kolorowe. Dodatkowa oferta obejmuje cięcie na wymiar materiałów hutniczych pochodzących z naszej listy towarowej a także surowca powierzonego.

http://megastal.lublin.pl/ - 22 Gru 2001

Formy wtryskowe i regeneracja form wtryskowych****

Firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie wykonywania form wtryskowych na detale z tworzyw sztucznych, form na metalowtryski oraz ich regeneracji.

http://www.forma-wtryskowa.pl/ - 19 Lip 2016

Fugo S A****

Na stronie znajdziesz prezentację fabryki urządzeń dla górnictwa odkrywkowego. W ofercie systemy przenośnikowe, maszyny i urządzenia, wyposażenie statków i ich elementy, konstrukcje metalowe, podzespoły i części maszyn, odlewy staliwne i z żeliwa sferoidalnego, itp. Witryna także w j. ang. i niem.

http://www.fugo.com.pl/ - 16 Kwi 2002