KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > odlewnictwo (126)

Pioma - odlewnia staliwa***

Pioma to działająca już od ponad 50 lat odlewnia staliwa oraz żeliwa, która wykonuje produkty o masie od 3kg do nawet 5.000kg. Jej oferta obejmuje ponadto odkuwki matrycowe, a także swobodnie kute wykonywane przez kuźnię Glinik.

http://pioma-odlewnia.com.pl/ - 17 Lut 2015

PPiPS Znalco Szopienice Sp. z o.o.***

Oficjalna strona producenta odlewniczych stopów cynku oraz stopów wstępnych cynkowo-aluminiowych.

http://www.znalco.pl/ - 23 Paź 2006

Pracownia Brązownictwa i Odlewnictwa Artystycznego***

Pracownia Brązownictwa i odlewnictwa Artystycznego zajmuje się odlewami artystycznymi z brązu - od okuć poprzez medale, statuetki do rzeźby. Na stronie: informacje o firmie, oferta, galeria oraz dane kontaktowe.

http://www.bronzy-art.com.pl/ - 22 Kwi 2004

Pracownia odlewnictwa artystycznego***

Strona odlewnictwa artystycznego. Produkujemy kufle ozdobne i okolicznościowe na zamówienie. Na stronie galeria produktów. Produkcja: kufle szklane, ceramiczne, kryształowe w okuciach cynowych.

http://www.kufle0.republika.pl/ - 5 Sty 2005

Precast Sp. z o.o.***

Wizytówka firmy specjalizującej się w odlewach precyzyjnych ze staliw, żeliw, metali nieżelaznych, stopowych i żaroodpornych: oferta, lokalizacja oraz dane kontaktowe.

http://www.precast.com.pl/ - 15 Kwi 2004

Przedsiębiorstwo MONOLITH-GP s.c.***

Strona prezentująca firmę będącą producentem oprzyrządowań dla odlewni żeliwa, aluminium i brązu. Znajdziesz tu informacje o działalności firmy oraz jej dane teleadresowe.

http://www.monolith-gp.pl/ - 26 Kwi 2002

Rury, blachy, pręty - creative-stal.pl***

Jeżeli interesują Państwa najwyższej jakości rury kotłowe, blachy nierdzewne, czy pręty żaroodporne - zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów!

http://creative-stal.pl/ - 6 Gru 2011

SOWINEX. Zgierz***

Zakład wyrobów metalowych, odlewnia metali,usługi w zakresie odlewnictwa. Odlewy z aluminium, odlewy z brązu, odlewy z mosiądzu, wałki z brązu, wałki z mosiądzu, tuleje z mosiądzu, odlewy części do maszyn, zaciski do transformatorów. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.sowinex.pl/ - 17 Sty 2006

Strona Firmy GALJA***

Strona Firmy GALJA, zajmujacej się wykonywaniem odlewów ze stopów ZnAl. Produkcja akcesoriów do mebli, samochodów, sprzętów domowych.

http://www.kki.pl/galja/ - 8 Lut 2001

TIS - rozwiązania dla przemysłu***

TIS - akcesoria i serwis przenośników taśmowych, ochrona przed ścieraniem i korozją, produkcja wyrobów.

http://tis.haco.pl/tis/cms/ - 19 Paź 2004