KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > odlewnictwo (126)

Huta Batory****

HUTA BATORY Sp. z o.o. wytwarza wyroby o wysokiej jakości z wszystkich rodzajów stali. Zastosowane urządzenie VAD do pozapiecowej rafinacji oraz pieco-kadź gwarantują otrzymanie stali o wysokiej jakości i czystości metalurgicznej. Jesteśmy producentem znanym nie tylko w kraju, ale i za granicą. Eksportujemy nasze wyroby na wszystkie kontynenty świata.

http://www.hutabatory.com.pl/ - 17 Maj 2006

Hydro Aluminium Chrzanów****

Serwis firmy zajmującej się produkcją profili aluminiowych.

http://www.hydro.pl/ - 13 Wrz 2001

Kowalczyk Projekt - medale sportowe na zamówienie****

Firma Kowalczyk Projekt specjalizuje się w produkcji medali sportowych na zamówienie. Oprócz tego proponuje stworzenie wyrobów okolicznościowych z zakresu ceramiki artystycznej.

http://www.kowalczykprojekt.pl/ - 27 Cze 2017

Maty stołowe****

Serwis producenta mat śniadaniowych oraz mat stołowych, a także okładziny ściennej i różnych produktów gospodarstwa domowego. Na stronie mamy możliwość obejrzeć poszczególne maty śniadaniowe i zapoznać się z dostępną kolorystyką oraz rozmiarami. Producent prezentuje także galerię okładzin ściennych wykonanych z PCV.

http://www.dowika.pl/ - 28 Mar 2013

Meble ogrodowe, odlewnia - EZAL****

Strona firmowa odlewni metali nieżelaznych - producenta aluminiowych mebli ogrodowych (połączonych z drewnem) oraz innych odlewów ze stopów Al i Mg.

http://www.ezal.com.pl/ - 13 Lis 2001

Medalierstwo.com - medale drewniane****

Firma zajmuje się produkcją medali odlewanych oraz drewnianych w różnych kształtach. W ofercie znajdują się również produkty wykonane z pleksi, plastiku lub sklejki.

http://medalierstwo.com/ - 19 Kwi 2017

Metal - Glu****

METAL-GLU to tani, materiał regeneracyjny - klej na bazie żywicy epoksydowej, przeznaczony dla odlewni, hut, zakładów elektromaszynowych i służb remontowych. Właściwości, zastosowanie, informacje, instrukcja ...

http://www.metal-glu.com.pl/ - 25 Mar 2002

Metalodlew - Odlernia****

Odlewnia żeliwa, metali nieżelaznych. Odlewnia artystyczna. Modelarnia. Na stronie można zapoznać się z historią i teraźniejszością firmy oraz jej profilem działalności i ofertą. Prezentacja cyklów modelowania i produkcji oraz zrealiowanych projektów.

http://www.metalodlew.com.pl/ - 29 Mar 2002

META-ZEL Sp. z o.o. - odlewnia aluminium, odlewy ciśnieniowe****

Firma wykonuje odlewy ciśnieniowe z aluminium oraz z cynku.

http://www.metazel.pl/ - 6 Lut 2014

Odlewnia Dzwonów Janusz Felczyński i S-ka****

Interesująca strona znanej odlewni dzwonów Felczyńskiego. Na stronie zilustrowana starymi fotografiami historia firmy, lista polskich i zagranicznych nagród przez nią zdobytych, zdjęcia wyrobów i referencje.

http://www.felczynski.pl/ - 27 Cze 2002