KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > odlewnictwo (126)

Odlewnia Metali Kolorowych****

Firma specjalizuje się w wykonawstwie odlewów ze stopów aluminium metodą formowania ręcznego, odlewania kokilowego, ciśnieniowego oraz maszynowego.

http://omk.w.interia.pl/ - 19 Lut 2001

Odlewnia Victaulic - producent odlewów dla wielu różnorodnych branż przemysłu****

Specjalizujemy się w produkcji różnorodnego asortymentu odlewów dla wielu branż przemysłu. Świadczymy usługi odlewnictwa, obróbki i montażu dla potrzeb podmiotów zewnętrznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników nasze wyroby są wykonane perfekcyjnie gwarantując tym samym wysoką jakość. Skutecznie działamy na rynku krajowym i międzynarodowym. Naszymi odbiorcami są klienci z Australii, Belgii, Czech, Danii, Holandii, Kanady, Niemiec, Szwecji, Tajlandii, Tajwanu, USA i Węgier.

http://victauliccastings.pl/ - 12 Lut 2014

Odlewnia Żeliwa****

Odlewnia żeliwa Zamet specjalizuje się w odlewach z żeliwa szarego w gatunkach ŻL-150 i ŻL-200 o wadze od 0,2 do 500 kg. Produkuje: kanalizację drogową i budowlaną, instalacje deszczowe, kominowe i CO, galanterię żeliwną oraz części maszyn.

http://www.zametpl.pl/ - 10 Kwi 2002

Odlewnia żeliwa - Hydro-Vacuum S.A.****

Jako odlewnia żeliwa firma Hydro-Vacum posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Staż i profesjonalizm naszych pracowników jak również rozbudowany park maszynowy sprawia iż firma jest liderem jeśli chodzi o odlewnie żeliwa.

http://www.odlewnia.hv.pl/ - 6 Lis 2012

Odlewnia żeliwa - producent ruszt piecowych****

Odlewnia żeliwa CABAN-ODLEWNIA wykonuje trwałe i wytrzymałe ruszty do pieców i kotłów. Produkujemy żeliwne deflektory piecowe oraz inne części do kotłów, np. palniki paleniska do pieców na biomasę. Odlewamy także dobrze obrabialne wałki i pręty z żeliwa szarego, korpusy maszyn oraz elementy ozdobne i ogrodowe. Odlewnia CABAN-ODLEWNIA działa na polskim rynku od 1988r.

http://caban-odlewnia.pl/ - 11 Sty 2018

Odlewnia żeliwa i staliwa - Magnus Nord.****

Produkowane żeliwa: szare, sferoidalne, stopowe. Produkowane staliwa: węglowe i konstrukcyjne, odporne na korozję, odporne na ścieranie, żaroodporne.Odlewnia produkuje odlewy z żeliw o masie od 1 do 3000 kg, oraz odlewy ze staliw od 0,5 do 2000 kg.

http://www.magnus-nord.pl/ - 18 Lut 2009

Odlewnictwo****

Kom-Cast jest klastrem branżowym, skupiającym wyłącznie przedsiębiorstwa zajmujące się przemysłem odlewniczym.

http://www.kom-cast.pl/ - 26 Maj 2013

Odlewy ze stali ZAKŁADY METALURGICZNE POMET S.A. – obróbka cieplna odlewów.****

ZAKŁADY METALURGICZNE POMET S.A. oferują odlewy, odlewy ze staliw oraz odlewy ze stropów. Na stronie internetowej polecają kompleksowy nadzór nad jakością -obróbka cieplna odlewów, obróbka mechaniczna odlewów, projektowanie odlewów. Usługi laboratoryjne.

http://www.pomet.com.pl/ - 29 Sie 2012

PIR jest producent odlewniczych stopów aluminiowych****

Przedsiębiorstwo zagraniczne PIR producent stopów odlewniczych oferuje stopy aluminiowe wysokokwalifikowane. Na stronie oferta firmy, lista stałych odbiorców, proces technologiczny.

http://www.pir.com.pl/ - 8 Sie 2001

POLINER - Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Innowacyjne****

Już od 15 lat produkujemy wyroby dla przemysłu odlewniczego. Na stronie zapoznasz sie z katalogiem produktów, informacjami o firmie.

http://www.poliner.pl/ - 7 Lip 2004