KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > odlewnictwo (126)

Powen S.A.****

Powen S.A. to producent maszyn takich jak: różnego rodzaju pompy, wentylatory, kontenerowe przepompownie ścieków, aeratory zatapialne. Firma ta to również wykonawca konstrukcji spawanych, odlewów z żeliw oraz staliw węglowych i stopowych. Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferta produkcyjna, internetowe wyszukiwarki, linki, zasoby ftp.

http://www.powen.com.pl/ - 26 Kwi 2002

PPHU Karten Wojciech Korytkowski****

Firma prowadzi narzędziownię i odlewnię, wykonując różnorodne formy wtryskowe, a także symulacje odlewnicze.

http://www.kartentech.pl/ - 17 Cze 2014

P.P.U. STOP-ALu - Odlewnia aluminium****

Firma specjalizująca się w odlewaniu ciśnieniowym aluminium. Dysponują nowoczesną technologią, przygotowują całkowitą dokumentację techniczną, a także wykonują formy. P.P.U. STOP-ALu wykorzystuje odpowiednie kokile. Obsługują klientów z różnych branż.

http://stop-alu.pl/ - 24 Lip 2015

Prodlew Warszawa Sp. z o.o.****

Kompleksowe usługi dla odlewnictwa, projektowanie i budowa obiektów przemysłowych, projektowanie i realizacja instalacji elektrycznych, wentylacyjnych, sieci wodno-kanalizacyjnych, bank informacji o używanych maszynach i urządzeniach odlewniczych, sprzedaż odlewów artystycznych, konstrukcje budowlane.

http://www.prodlew.com.pl/ - 7 Lut 2001

PRODRUT Sp. z o.o. - druty rdzeniowe****

Produkcja drutów rdzeniowych i urządzeń do pozapiecowej obróbki ciekłego metalu w kadzi (modyfikacja wtrąceń, usuwanie domieszek, wprowadzanie pierwiastków stopowych).

http://www.prodrut.pl/ - 9 Maj 2003

Produkcja urządzeń odlewniczych dla pracowni protetycznych.****

Firma ROKO powstała w 1994 roku, jako firma rodzinna, rozpoczynając swoją działalność od produkcji urządzeń odlewniczych dla pracowni protetycznych. W kolejnych latach wzbogacała swoją ofertę o następne urządzenia, poczynając od prostych konstrukcji typu obcinarki czy piaskarki, do skomplikowanych pieców do porcelany i odlewni indukcyjnych.

http://www.rokodent.pl/ - 10 Sty 2006

SOLIDUS żeliwo****

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ciekawą ofertą odlewni żeliwa „SOLIDUS”, która mieści się w Wałdowie Szlacheckim w województwie kujawsko-pomorskim. Naszym odbiorcom proponujemy produkcję wyrobów żeliwnych pojedynczych lub seryjnych o wadze od 0,5 do 200kg. W asortymencie przedsiębiorstwa znaleźć można wyroby takie jak części maszyn, ruszta żeliwne kotłownicze, obciążniki linii energetycznych, odlewy części zamiennych do maszyn tartacznych i rolniczych, ozdobne akcesoria ogrodzeń i żeliwne meble ogrodowe. Zapewniamy najwyższą jakość produktów, korzystne ceny i sprawną realizację. Więcej na stronie.

http://solidusodlewnia.pl/ - 4 Lis 2016

Tynki maszynowe| posadzki maszynowe |tynki gipsowe****

Kilkanaście lat doświadczenia oraz nieprzerwanej działalności w branży budowlanej. To najlepsze powody, aby tynki maszynowe powierzać właśnie nam. Zapewniamy szybko i dokładnie przygotowane wyceny, a także udzielamy gwarancji na wszystkie wykonane przez nas prace. W swojej działalności kierujemy się dokładnością i starannością, ci jest głównym powodem, aby rozpocząć z nami współpracę.

http://www.tynki-maszynowe.net.pl/ - 19 Maj 2016

WAKO - odlewnia metali nieżelaznych i aluminium****

Firma WAKO wykonuje profesjonalne odlewy aluminiowe. Pracujemy także przy wykorzystaniu metali nieżelaznych.

http://www.wako-odlewnia.pl/ - 13 Maj 2016

Zipper - producent zamków błyskawicznych****

Producent i hurtownia kostkowych, tworzywowych i metalowych zamków błyskawicznych oraz zawieszek.

http://www.zipper.pl/ - 20 Sty 2017