KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > odlewnictwo (126)

ZWIAS ŁUKASZ****

Zakład Odlewniczy Łukasz Zwias mieści się w Ustroniu. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie produkcji i dystrybucji odlewów wykonanych ze stopów brązu, mosiądzu, aluminium i cynku. Jesteśmy doświadczoną firmą, która swoją działalność prowadzi już od 1987 roku. Współpracujemy z firmami rolniczymi, budowlanymi, elektrycznymi, maszynowymi i innymi. Zaopatrujemy zarówno rynek krajowy, jak i zagraniczny. Jesteśmy firmą nowoczesną, rzetelną i profesjonalną. Żeby skontaktować się z nami bądź zapoznać ze szczegółami naszej oferty, wystarczy wejść na stronę internetową naszego przedsiębiorstwa.

http://odlewnia-zwias.pl/ - 25 Sty 2017

Żelazowski.pl - Odlewnia Metali Nieżelaznych****

Strona Odlewni Metali Nieżelaznych, na której znajduje się profesjonalna oferta obejmująca wykonanie statuetek i popiersi. Firma zajmuje się również produkcją ozdób, świeczników, wieszaków, figurek oraz wielu innych przedmiotów.

http://www.zelazowski.pl/ - 22 Wrz 2017

AIP Zakład Oprzyrządowania w Łodzi Spółki AIP Gliwice***

Produkcja oprzyrządowania i narzędzi specjalnych - formy, tłoczniki, wykrojniki, wyginaki, ciągowniki, uchwyty obróbcze. Precyzyjna obróbka i nowoczesne metody projektowania.

http://www.aip-formy.com.pl/ - 10 Maj 2004

Alwro - Zakład odlewniczy***

Alwro - Zakład odlewniczy - Odlewy, brązy, metale nieżelazne, miedź , znal, tuleje, stopy, odkówki, mosiądz, aluminium, odlewy ciśnieniowe, odlewy w formach piaskowych, odlewy w formach metalowych ze stopu miedzi, odlewy w formach metalowych z aluminium.

http://www.alwro.com.pl/ - 16 Lut 2001

BM SERWIS***

BM SERWIS - w ofercie maszyny do czyszczenia i polerowania obuwia oraz ogrodowe promienniki ciepła.

http://www.bmserwis.com.pl/ - 19 Kwi 2001

CDG ODLEW Bartłomiej Grusiecki***

Firma zajmująca się sprzedażą żelazostopów, elektrod grafitowych, śrutu, surówki dolewniczej, bentonitu wyrobów hutniczych.

http://www.cdg.nucleo.pl/ - 13 Sty 2004

Dalmond Trading Polska Sp. z o.o.***

Strona firmowa. Znajdziesz tu informacje o firmie, pełen asortyment firmy i dane kontaktowe.

http://dalmond.pl/ - 23 Wrz 2003

Depman***

Na stronie znajdziesz informacje oraz historię firmy Depman, dane teleadresowe firmy.

http://www.dempan.pl/ - 16 Sty 2002

Dolmet - Zakład produkcji odlewniczej - Odlewnia aluminium i ołowiu.***

ZPO Dolmet jest odlewnią zajmującą się produkcją elementów przemysłowych takich jak elektrody czy osłony materiałów promieniotwórczych oraz artystycznych architektury ogrodowej w postaci fontann, zegarów słonecznych donic i inne o łącznej ilości ponad 150 wzorów.

http://www.dolmet.pl/ - 14 Mar 2006

Drawski S.A. Odlewnia Żeliwa. Drawski Młyn***

Wykonujemy odlewy żeliwne w następujących gatunkach: żeliwo ciągliwe czarne klasy B 35-10, żeliwo szare klasy 200 i 250, żeliwo sferoidalne klasy 500-7, żeliwo białe o twardości 400 HB. Produkujemy odlewy maszynowe, rolnicze, armatura wod-kan, ozdobne, itp

http://www.odlewniadrawski.pl/ - 18 Sty 2006