KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > odlewnictwo (126)

HEXAGON***

Hexagon - produkcja silikonów do form silikonowych, preparatów na bazie żywic epoksydowych i poliestrowych i pośredników, klejów, szpachli, impregnatów, gruntów i powłok.

http://www.hexagon.net.pl/ - 28 Kwi 2003

Huta Katowice w Dąbrowie Górniczej***

Huta Katowice - największa huta żelaza w Polsce , obecnie Oddział Dąbrowa Górnicza spółki Mittal Steel Poland S.A. w Katowicach (poprzednio Ispat Polska Stal S.A. )

http://www.huta.katowice.pl/ - 24 Kwi 2007

Iromet Sp. z o.o. Poznań, Sulęcin***

Witryna firmy zajmującej się obróbką metali oraz produkcją odlewów z żeliwa szarego. Strona zawiera prezentację produktów i możliwości produkcyjnych firmy. Ponadto mapka i dane teleadresowe.

http://iromet.com.pl/ - 18 Sty 2006

Jurpol - odlewnictow metali***

Części do samochodów, ciągników, grzejniki, zawory.

http://www.jurpol.zin.pl/ - 11 Sie 2005

Kaw-Met - odlewy artystyczne, żeliwne części maszyn***

Odlewnia żeliwa i metali nieżelaznych Kaw-Met produkuje - kominki, żeliwne wkłady kominkowe, piece wolnostojące, żeliwne części maszyn, dzwony, odlewy artystyczne. Odlewnia żeliwa zaprasza po kominki, wkłady kominkowe oraz części maszyn.

http://www.kawinski.pl/ - 29 Sie 2006

Koła zębate - Molndals***

Firma o wieloletniej tradycji, oferuje koła zębate oraz inne produkty do napędów mechanicznych. Nasze wyroby cechuje nas szwedzka solidność oraz najwyższa precyzja. Nasz dział jakości kontroluje wszystkie nasze produkty na bieżąco. Koła zęba te to nie jedyny nasz produkt, oferujemy również koła łańcuchowe i toczenie cnc. Serdecznie Zapraszamy!

http://www.molndals.pl/ - 11 Mar 2011

KORUS - Zakład Sprzętu i Urządzeń Przeciwpożarowych. Rydułtowy***

Zakład Sprzętu i Urządzeń Przeciwpożarowych Leszek Korus produkuje i sprzedaje urządzenia i sprzęt przeciwpożarowy oraz sprzęt ochronny. Oferowany asortyment: gaśnice, armatura pożarnicza STORZ - nasady i łączniki, węże pożarnicze, węże gumowe, szelki bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, amortyzatory, sprzęt strażacki, zawory hydrantowe jest produkowany zgodnie z Polskimi Normami oraz posiada odpowiednie atesty.

http://www.korus.pl/ - 26 Sty 2006

Kotły na pelet, biomasę i słomę - Compte-R***

Jeżeli szukasz specjalistycznych kotłów takich jak: kotły na pelet , biomasę czy słomę, to dobrze trafiłeś. Specjalizujemy się w kotłach od wielu lat. Z nami wykorzystasz naturalną energię płynącą z biomasy , co stanowi proekologiczne rozwiązanie. Z pełna ofertą zapoznasz się naszej stronie. Zapraszamy!

http://www.compte-fortech.pl/ - 4 Kwi 2011

Kratki wentylacyjne i kominkowe na wymiar, ozdobne, okrągłe***

Zieliński sklep - sprzedaż na miejscu (Warszawa) i wysyłkowo, na stronie artykuły. Odlewy żeliwne, kuchnie kaflowe, akcesoria i drzwiczki kominkowe, kratki wentylacyjne oraz kratki kominkowe na wymiar, ozdobne okrągłe. Zapraszamy po drzwiczki kuchenne, kratki wentylacyjne i kratki kominkowe.

http://www.zielinski.waw.pl/ - 18 Lip 2013

LIMERIT - wyroby z plexi***

Wyroby z plexi, reklama podświetlana krawędziowo, podstawki na ceny, podstawki na towary, dyspensery do sprzedaży artykułów, regały wystawiennicze to wszystko w ofercie firmy LIMERIT.

http://www.limerit.com.pl/ - 15 Cze 2004