KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > odlewnictwo (126)

Lis Odlew Zakład odlewniczo-metalowy. Czeladź***

Odlewnia wykonuje odlewy modelowe (wałki, tuleje), odlewy kokilowe (ołów, aluminium, stopy), odlewy ciśnieniowe, panewki. Ponadto produkuje okucia meblowe i budowlane (mosiądz, brąz, znal) oraz odlewy artystyczne z metali kolorowych. Obróbka mechaniczna, armatura WK-CO.

http://www.lis-odlew.omi.pl/ - 18 Sty 2006

Ludwisarnia Brązownictwo-Odlewnictwo wł. Janina Skubiszyńska***

Pracownia rzemieślnicza, w której odlewa się przedmioty głównie z brązu. Znaczną rolę w działalności oprócz dzwonów stanowią pomniki i rzeźby z brązu, tablice pamiątkowe i nagrobne, popiersia, medale oraz wszelkie inne wyroby z brązu.

http://www.ludwisarz.pl/ - 3 Lis 2004

Maprex Sosnowiec eksport odlewów żeliwnych, staliwnych, aluminiowych, z brązu, obróbka mechamiczna,***

Maprex Sosnowiec oferuje eksport: odlewy żeliwne, staliwo, odlewy aluminiowe, z brązu, pompy, odkuwki matrycowe, odkuwki swobodne, aluminium w gąskach.

http://www.maprex.com.pl/ - 10 Paź 2005

Maszczyk - obudowy urządzeń elektronicznych***

Firma wykonuje formy wtryskowe i zajmuje się montażem SMD podzespołów elektronicznych. W ofercie znaleźć można klawiatury foliowe i membranowe.

http://www.maszczyk.pl/ - 1 Lip 2014

Metalkolor Sosny***

Oferta odlewni przetwarzającej aluminium, brąz, mosiądz. Na stronie przykładowe produkty i kontakt.

http://www.metalkolor.renado.pl/ - 28 Kwi 2004

Metal-Top odlewnia żeliwa. Pilawa***

Odlewy z żeliwa sferoidalnego oraz staliwa. Zakład wytwarza omodelowania i oprzyrządowania odlewnicze, świadczy usługi konstruktorskie oraz posiada możliwości obróbki mechanicznej. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane kontaktowe.

http://www.metal-top.com.pl/ - 18 Sty 2006

Mikromex***

Strona firmy Mikromex, która zajmuje się suszeniem, przetwarzaniem oraz konfekcjonowaniem mikrosfery pochodzącej z zasobów polskich elektrowni. Na stronie znajduje sie informacja o firmie oraz oferta firmy. Strona również w języku angielskim i niemieckim.

http://www.mikromex.com.pl/ - 15 Kwi 2002

NAVO Sp. z o.o. Stalowa Wola***

W ofercie NAVO dominują żelazostopy, elektrody grafitowe i wyroby hutnicze, w tym ze stali jakościowych, stale żaroodporne i trudnościeralne. Zajmujemy się również handlem maszynami i częściami zamiennymi do maszyn budowlanych HSW S.A, Waryński, Bumar Łabędy.

http://www.navo.go3.pl/ - 4 Lis 2003

Odlewnia Blachownia - BOSTAL Sp. z o.o.***

Odlewnia Blachownia jest odlewnią o wydajności produkcyjnej 10 000 ton rocznie. Posiada wydział obróbki i montażu wyrobów gotowych na bazie odlewów żeliwnych.

http://www.bostal.com.pl/ - 2 Sie 2005

Odlewnia Dzwonów i Pomników - Felczyńscy***

Na stronach firmy ludwisarskiej można zapoznać się z jej 200-letnią historią. Prezentowana oferta obejmuje możliwości realizacyjne i usługowe. Zamieszczona galeria zdjęć pokazuje nie tylko produkty, ale również prace realizacyjne i uroczystości okazjonalne. Dodatkowo mapka dojazdowa i dane kontaktowe.

http://www.felczynscy.com.pl/ - 8 Kwi 2002

Informacje dodatkowe