KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > odlewnictwo (126)

Odlewnia dzwonów Jana Felczyńskiego***

Strona firmy zajmującej się odlewaniem i naprawą dzwonów. Na stronie znajdziesz rys historyczny firmy, informacje o jej produktach oraz dane teleadresowe.

http://www.dzwony.bells.com.pl/ - 5 Paź 2001

Odlewnia Kulej***

Odlewnia Kulej w Kłobucku (śląskie). oferuje odlewy ciśnieniowe i odlewy kokilowe stopów metali nieżelaznych. Odlewnictwo dla motoryzacji, pneumatyki, elektrotechniki, budownictwa.

http://www.kulej.pl/ - 9 Sty 2004

Odlewnia Metali Nieżelaznych***

Produkcja i reprodukcja wyrobów z mosiądzu, usługi odlewnicze.

http://odlewnia.net/ - 8 Lut 2005

Odlewnia Motoryzacyjna***

Dzięki tej stronie możesz zapoznać się z ofertą handlową odlewni motoryzacyjnej, jej wyposażeniem technicznym oraz historią firmy. Ponadto galeria i dane teleadresowe.

http://odlewniamotoryzacyjna.com.pl/ - 29 Lip 2003

Odlewnia Rawicz sp. z o.o.***

Witryna Odlewni żeliwa szarego, sferoidalnego oraz staliwa węglowego i stopowego w Rawiczu. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, ofercie, obróbce.

http://www.odlewnia-rawicz.pl/ - 13 Lut 2003

Odlewnia "Świdnica" Sp. z o.o.***

Produkujemy odlewy z żeliwa szarego w gatunku GG15, GG20, GG25, GG30 i GG251%Cu. Formowanie ręczne w zakresie ciężarowym odlewów 1kg - 5000kg; maszynowe - na formierkach FKT-54, FKT-65, FKT-108 i FKT-148. Nasze odlewy stosowane są do produkcji obrabiarek skrawających, pomp i przepompowni, przekładni mechanicznych, różnych maszyn przemysłowych.

http://www.odlewnia.swidnica.pl/ - 9 Mar 2005

Odlewnia Żeliwa S.A.***

Na stronach: informacje o firmie, historia i teraźniejszość, spis posiadanych certyfikatów. Prezentacja wyrobów wraz z opisem, danymi, parametrami, schematami i zdjęciami. Spis przedstawicieli. Możliwość składania zamówień on-line. Informacje o nowościach technologicznych i asortymentowych. Dane kontaktowe.

http://www.eeodlewnia.pl/ - 18 Kwi 2002

Odlewy aluminiowe i Zn-Al - PROALU***

Prowadzimy działalność produkcyjną w zakresie odlewania ciśnieniowego detali ze stopów aluminium i stopów cynku i aluminium(Znal). Produkujemy wszelkie elementy z odlewów aluminiowych, dla budownictwa, przemysłu energetycznego, motoryzacyjnego, elementy urzadzeń i wyrobów elektrycznych i innych w zalezności od potrzeb klienta.

http://www.proalu.pl/ - 20 Cze 2005

Odlewy części maszyn tartacznych, rolniczych-SOLIDUS Odlewnia żeliwa***

Odlewnia żeliwa Solidus zajmuje się produkcją odlewów pojedynczych i seryjnych. Wśród głównego asortymentu można wyróżnić odlewy części maszyn, odlewy do części maszyn rolniczych, odlewy części zamiennych do maszyn tartacznych, a także żeliwne meble ogrodowe, ozdobne akcesoria ogrodzeń oraz ruszta żeliwne kotłownicze.

http://www.odlewniasolidus.pl/ - 17 Wrz 2008

odlewy z aluminium, ze stopów miedzi, części maszyn,***

Odlewy z aluminium, odlewy ze stopów miedzi, odlewy z metali nieżelaznych, odlewy części maszyn, tablice pamiątkowe, oferuje Zakład Odlewniczo-Ślusarski Janusz Kosiór

http://www.odlewnia-kosior.pl/ - 29 Sty 2008