KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ogrodnictwo (1 109)

ANFIR. Myślenice*****

Firma zajmuje się dystrybucją urządzeń pomocniczych i dodatkowych do pracy w ogrodzie (kosiarki, kosy, piły), a także prace związane z ich utrzymaniem.

http://www.anfir.isg.pl/ - 17 Sty 2006

Art Garden - projektowanie ogrodów, - Lubieszyn, Szczecin*****

Art Garden - projektowanie i zakładanie ogrodów, centrum ogrodniczne - Lubieszyn w pobliżu Szczecina. Drzewa, krzewy i rośliny ozdobne oraz meble ogrodowe, donice i elementy dekoracyjne.

http://www.ogrody-artgarden.pl/ - 19 Lis 2007

Art Garden, sklep - projektowanie ogrodów, sprzęt ogrodniczy*****

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Ogrodniczy sklep internetowy: nasiona kwiatów, warzyw i traw, sprzęt ogrodniczy i narzędzia ogrodnicze. Kosiarki, pilarki, traktorki, elektronarzędzia, opryskiwacze, kosy, podkaszarki, glebogryzarki - Bosch, Stiga, Solo, Gardena, Hunter.

http://www.artgarden.pl/ - 28 Kwi 2005

Art-ogrody: Zaprojektuj z nami swój ogród*****

Firma ARTOGRODY zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i kompleksowym urządzaniem powierzchni ogrodowych.

http://www.art-ogrody.waw.pl/ - 11 Sie 2006

Basencomplex - Baseny i Ogrody. Opole*****

BASENY I OGRODY - Baseny kąpielowe wewnętrzne, zewnętrzne, prywatne, publiczne - projekt, budowa, montaż, sprzedaż, serwis - najnowsze technologie wykonania.

http://www.basencomplex.pl/ - 25 Sty 2006

Centrum Ogrodnicze*****

Główny profil produkcyjny dotyczy w szczególności krzewów, kwiatów rabatowych i chryzantem oraz innych roślin ozdobnych. Na stronie znajduje się szczegółowa prezentacja oferty.

http://www.centrum-ogrodnicze.com.pl/ - 18 Gru 2001

Encyklopedia kwiatów*****

Na stronie znajdują się opisy bardzo wielu roślin ogrodowych, ich zdjęcia oraz praktyczne porady dotyczące tworzenia i pielęgnacji ogrodu.

http://www.republika.pl/ogrodnictwo/ - 4 Wrz 2001

Encyklopedia kwiatów ogrodowych*****

Na stronie są się opisy bardzo wielu gatunków roślin jednorocznych, bylin, krzewów i drzew, praktyczne porady dotyczące tworzenia i pielęgnacji ogrodu, ponadto zdjęcia i tapety z kwiatami oraz czat ogrodniczy.

http://www.ogrodnictwo.republika.pl/ - 22 Lut 2001

Firma AGD Elektrolux*****

Strona firmy zajmującej się produkcją urządzeń gospodarstwa domowego oraz do pielęgnacji lasów i ogrodów.Na stronie znajduje się historia i informacje o firmie, prezentacja profili działalności, lista przedstawisielstw firmy, informacje dla mediów i inwestorów.

http://www.electrolux.com.pl/ - 20 Gru 2001

Flora DECK. Warszawa*****

Firma Izol Tech z Warszawy oferuje wam pokrycie dachów zielenią w systemie Flora Deck. Na stronie znajdziecie historię zielonych dachów, rodzaje zazielenienia, rozwiązania systemowe.

http://www.floradeck.com.pl/ - 23 Sty 2006