KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ogrodnictwo (1 104)

Automatyczne nawadnianie ogrodów i trawników Lublin, Rzeszów****

Załóż nawadnianie ogrodu z firmą lunaticgarden.pl. W naszej ofercie znajdziecie projektowanie systemu nawadniania ogrodu oraz profesjonalne wykonywanie nawadniania na sprzęcie marki Hunter i Rain Bird. Zakładamy systemy nawadniania w ogrodach przydomowych. Instalujemy nawadnianie na boiskach piłkarskich i innych murawach sportowych. Rozprowadzamy nawadnianie kropelkowe na uprawach polowych. Sprzedajemy sprzęt i akcesoria do zakładania systemów nawadniania ogrodu. Pracujemy na terenie Lublina i województw Podkarpackiego i Mazowieckiego.

http://lunaticgarden.pl/nawadnianie/ - 7 Lut 2017

Automatyczne systemy nawadniania Warszawa****

Firma oferująca montaż automatycznych systemów nawadniania ogrodów na terenie Warszawy i okolic. Wysokiej jakości systemy nawadniania to oszczędność czasu i gwarancja regularnego podlewania roślin.

http://www.nawodnionyogrod.pl/ - 16 Lut 2011

Balsax - Sprzęt wędkarski****

Pełny asortyment żyłek wędkarskich i spławików, ołów wędkarski, żyłka gospodarcza, żyłka techniczna, linka do kosiarek, linki rozrusznika.

http://www.balsax.com/ - 22 Lut 2002

Baseny naturalne Gordo Studio****

Najnowocześniejszy i naturalny design w budowie basenów. Projektowanie i budowa basenów naturalnych i basenów o naturalnym wyglądzie. Ekologiczne techniki filtrowania wody w basenach przydomowych.

http://www.basenynaturalne.com/ - 17 Lut 2015

Beata****

Kwiaciarnia na swojej stronie proponuje: wiązanki okolicznościowe: chrzty, śluby, przyjęcia itp. Wiązanki pogrzebowe i wieńce. Kwiaty i rośliny do dekoracji wnętrz: żywe i sztuczne. Kwiaty na telefon.

http://www.bukiety.com.pl/ - 13 Lip 2001

BHU Andrzej Krysiak****

Strona firmy działającej na rynku maszyn i urządzeń ogrodniczych. Oferuje sprzęt ogrodniczy od kosiarek ręcznych, poprzez elektryczne i spalinowe, do traktorów trawnikowych i glebogryzarek, a także sprzęt leśny tj. pilarki łańcuchowe i kosy motorowe oraz agregaty prądotwórcze.

http://www.akrysiak.home.pl/ - 2 Paź 2001

Biohumus uniwersalny Humvit-Eko - odżywki dla roślin****

Biohumus Humvit-Eko uniwersalny nie zawiera żadnych dodatków chemicznych i świetnie dba o rośliny w sposób naturalny. Wzmaga rozwój korzeni a w efekcie całej rośliny, dostarcza składników pokarmowych dla roślin. Stanowi też ochronę przed niektórymi chorobami.

http://www.biohumus.net.pl/ - 5 Sty 2011

BioKalonit****

Minerały do stawu kąpielowego, oczka wodnego lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Mieszanki filtracyjne do filtrów bagiennych, oczyszczalni hydrobotanicznych i stref regeneracyjnych w stawach kąpielowych. Profesjonalne złoża filtracyjne.

http://www.biokalonit.com/ - 17 Lut 2015

BioSens - artykuły ogrodnicze****

Rozbudowaną ofertę BioSens tworzą naturalne nawozy do iglaków (guano), ziemia kompostowa, zbiorniki na deszczówkę, kompostowniki oraz oborniki (np. granulowany), jak również gabiony. Miłośnikom ogrodnictwa oferujemy także biohumus, preparaty EMY, rosahumus oraz różne rodzaje ziemi i biogenów.

http://www.biosens.eu/ - 15 Kwi 2016

BIOSTYMA sprzedaż środków stymulacji roślin****

Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę BIOSTYMA, jaka znajduje się we Wrześni. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku rolniczym, a zdobyta w tym czasie wiedza pozwoliła nam stworzyć dla Państwa produkty do stymulacji upraw. Odnajdą Państwo u nas takie towary jak nawozy krystaliczne bazujące na kwasach organicznych, adjuwanty doglebowe i nalistne oraz nawozy płynne z bogatą zawartością składników odżywczych. Prócz tego oferujemy również biostymulatory, jakie silnie wpływają na rozwój roślin. Szczegółowych danych na temat naszych towarów udzielamy drogą telefoniczną bądź mailową. Dante teleadresowe mieszczą się na naszej witrynie www.

http://www.biostyma.pl/ - 7 Lut 2016