KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ogrodnictwo (1 104)

Centrum Ogrodniczne, Drzewa, krzewy, rośliny do ogrodu****

Centrum ogrodnicze, w ofercie rośliny ogrodowe, kwiaty cięte, rabatowe, domowe, balkonowe, pnącza, drzewa w pojemnikach, ozdobne, iglaste, liściaste, krzewy owocowe, sprzęt ogrodniczy i inne. Zapraszamy!

http://www.pamietajmyoogrodach.pl/ - 24 Cze 2009

Centrum Ogrodzeń Hammerman-Tech****

Hammerman-Tech przeprowadza usługi w zakresie produkcji ogrodzeń metalowych i konstruowaniu rozmaitych kutych elementów ze stali. Polecamy nasze ogrodzenia z metalu, bramy z metalu, automatykę do bram, skrzynki pocztowe, metalowe panele ogrodzeniowe oraz maty ogrodzeniowe. Nasze systemy ogrodzeniowe dostarczamy głównie w Poznaniu oraz w całej Wielkopolsce.

http://www.hammerman-tech.pl/ - 17 Kwi 2018

Cermax****

Cermax - importer donic do domu i ogrodu oferuje Państwu donice importowane bezpośrednio z: Niemiec, Portugalii, Holandii, Danii, Vietnamu, Malezji, Filipin o szerokiej gamie wzorów, rozmiarów i barw oraz donice producentów krajowych.

http://www.cermax.com.pl/ - 17 Mar 2000

Chirurgia Drzew****

Firma wykonuje prace pielęgnacyjno-lecznicze przy drzewach, drzewostanach, i zieleni niskiej. Dokonuje ścinki drzew w każdych warunkach topograficznych (np.: cmentarze, linie energetyczne, tereny podmokłe, skarpy, małe podwórka). Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Chirurgów Drzew.

http://www.chd.pl/ - 3 Lip 2003

CHWASTOX - środek ochrony roślin stosowany od pokoleń****

Chwastox to najpopularniejsza w Polsce rodzin środków chwastobójczych. Preparaty marki Chwastox skutecznie chronią rośliny przed szkodliwym działaniem chwastów jedno i dwuliściennych i cieszą się dużym zaufaniem rolników.

http://www.chwastox.pl/ - 6 Lip 2016

Clematis****

Serwis firmy zaopatrującej sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zielone. Dostępna wersja angielska.

http://clematis.com.pl/wms/ - 29 Sie 2001

Clematis - usługi ogrodnicze dla klientów w Poznaniu i Wielkopolsce****

Firma specjalizująca się w zakładaniu, nawadnianiu i projektowaniu terenów zielonych. Nasze usługi ogrodnicze świadczymy na terenie Poznania oraz Wielkopolski.

http://clematisogrody.pl/ - 29 Lip 2015

Clematisy - ogrodniczy sklep internetowy****

Sklep internetowy, należący do Szkółki Roślin Ozdobnych Clematisy, specjalizuje się w sprzedaży pnączy, roślin ozdobnych i egzotycznych oraz roślin owocowych.

http://sklep.clematisy.pl/ - 18 Gru 2013

Collage - Architektura Zieleni. Gliwice****

Strona firmy ogrodniczej zajmującej się kompleksowo terenami zieleni - od projektu do realizacji, a także pokrewnymi usługami. Zawiera pełną ofertę firmy, przykłady realizacji i zdjęcia.

http://www.ogrody.gliwice.pl/ - 25 Sty 2006

CONCOLOR zakładanie trawników****

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktywnością firmy Concolor Park z Zalesia Górnego. Zajmujemy się wszechstronną aranżacją zieleni. Nasi pracownicy z pasją i zaangażowaniem skonstruują każdy plan ogrodu, który potem możemy także sfinalizować. Z radością zaplanujemy Twój ogród od podstaw. Wcześniej odwodnimy oraz wykonamy odpowiedni drenaż terenu, aby nie zbierała się na nim woda. Zniwelujemy oraz ukształtujemy teren. Projektujemy oraz realizujemy podobnie założenia małej architektury- wiaty, altany oraz inne budowle ogrodowe. mamy możliwość także ułożyć z kostki brukowej alejki w Twoim ogrodzie lub wybrukować podjazd do garażu. Montujemy także siatki przeciw kretom. Nasza strona internetowa dostarczy Państwu bliższych danych o naszej działalności.

http://www.zakladanie-ogrodow.pl/ - 20 Lip 2013