KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ogrodnictwo (1 107)

Gardenplanet - zakładanie ogrodów, urządzanie ogrodu*****

Profesjonalne zakładanie ogrodów, projektowanie i urządzanie ogrodu oraz terenów zieleni. Naszą firmę tworzą profesjonaliści specjalizujący się w swoich dziedzinach. Wszystko to, czym obdarowała nas natura nieustannie inspiruje nas do tworzenia wyjątkowych i magicznych scenerii ogrodowych. Stawiamy na kreatywne i indywidualne rozwiązania. Zapewnimy Państwu jak najlepsze i kompleksowe zaaranżowanie przestrzeni wokół domu.

http://www.uslugi.gardenplanet.pl/ - 23 Sie 2010

Gardenplanet.pl - Projektowanie ogrodów*****

Świadczymy profesjonalne usługi dla domu i ogrodu. Nasza oferta obejmuje projektowanie ogrodów oraz aranżacje wykorzystujące oświetlenie LED. Zajmujemy się też sprzedażą produktów wyposażenia ogrodowego, takich jak donice, meble, a nawet fontanny. Zapewniamy wyjątkowe aranżacje przestrzeni wokół domu. Naszą firmę tworzą profesjonaliści specjalizujący się w swoich dziedzinach - handlowcy, architekci krajobrazu, kosztorysanci, brukarze, murarze, stolarze itp. Współpracujemy z wieloma firmami i specjalistami z innych branż tak, aby zapewnić Państwu jak najlepsze i kompleksowe projektowanie ogrodów i terenów zielonych. Dobrze dobrane i energooszczędne oświetlenie LED jest dopełnieniem sukcesu. Urządzanie ogrodów to nie tylko nasz sposób na życie, ale i ogromna pasja, pozwalająca tworzyć nam wyjątkowe i magiczne przestrzenie, które staną się dla Was głównym źródłem radości.

http://www.gardenplanet.pl/ - 21 Lip 2010

Grass - sprzęt ogrodowy*****

Grass to profesjonalna firma oferująca najkorzystniejsze rozwiązania dla wszystkich miłośników ogrodnictwa. W ofercie znajdą Państwo funkcjonalne i solidne glebogryzarki ogrodowe, spalinowe, traktorki do koszenia trawy, kosiarki i wiele, wiele innych. Wszystkie z nich odznaczają się wysoką jakością oraz niezawodnością w każdej sytuacji.

http://www.grass.com.pl/ - 7 Mar 2014

Horti*****

Strona traktująca o projektowaniu, budowie i pielęgnacji ogrodów.

http://www.gardens.pl/ - 11 Lip 2001

Hurtownia Ogrodnicza Gardenia - nasiona, folie, nawozy...*****

Hurtownia Ogrodnicza "Gardenia" powstała w 1992 roku, jej siedziba mieści się w Łęgowie k/ Gdańska..Swoją ofertę kieruje do centrów ogrodniczych, sklepów ogrodniczo-rolniczych oraz firm świadczących usługi ogrodnicze. Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama wysokiej jakości towarów pozwoliła firmie dostosować się do zróżnicowanych potrzeb klientów.

http://www.gardenia.gda.pl/ - 27 Lip 2004

Husqvarna*****

Strona producenta maszyn ogrodniczych i budowlanych. Znajdziecie tu dokładne informacje o firmie, ofercie, cenach.

http://www.husqvarna.com.pl/ - 23 Mar 2000

KERAM Sp. z o.o.*****

KERAM - nasiona warzyw i kwiatów, nasiona otoczkowane, nasiona powlekane, nasiona podkiełkowanie, nasiona zaprawiane.

http://www.keram.com.pl/ - 9 Lut 2001

Kolorowy Ogród - ogrodniczy sklep internetowy*****

Internetowy sklep ogrodniczy oferujący pełny asortyment artykułów ogrodniczych, własne mieszanki traw (sprzedaż hurtowa) oraz artykuły dla zwierząt.

http://www.kolorowyogrod.pl/ - 2 Lut 2005

Nomi*****

Strona prezentująca sieć sklepów z materiałami budowlanymi. Znajdziesz tu informacje o promocjach, dostępnych produktach, a także ważne porady, godziny otwarcia oraz kontakt z firmą.

http://www.nomi.pl/ - 3 Gru 2001

Ogrodnik*****

Witryna ogrodnicza wydawnictwa Prószyński i S-ka S.A. Miłośnicy roślin znajdą w niej informacje o roślinach, ogrodach, sztuce układania bukietów, chorobach roślin. Twórcy zamieścili tu także odnośniki do czasopism specjalistycznych i do innych branżowych stron www. Jest tu także forum, giełda, wyszukiwarka oraz tapety do ściągnięcia. Jednym słowem wirtualny raj dla ogrodników.

http://www.ogrodnik.pl/ - 25 Lut 2000