KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ogrodnictwo (1 104)

Ogrody Drama - Śląsk*****

Architektura krajobrazu, całoroczny serwis ogrodniczy, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, artystyczne brukarstwo, systemy nawadniania, zakładanie i pielęgnacja oczek wodnych.

http://www.ogrodydrama.pl/ - 6 Lip 2006

Ogrodzenia - systemy ogrodzeniowe siakti i panele*****

Ogrodzenia panelowe i siatki ogrodzeniowe. Ceny ogrodzeń powlekanych i ocynkowanych. Na stronie ceny siatek i paneli oraz szczegółowy cennik ogrodzeń. Warto zwrócić uwagę na bogatą ofertę siatek leśnych i wysokiej jakości drut kolczasty. Nasza firma od wielu lat zajmuje się ogrodzeniami i aranżacją trawników przy użyciu siatek na krety. Zawsze staramy się profesjonalnie podejść do montażu ogrodzeń i siatek przeciw kretom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do oferowanych ogrodzeń proponujmey bramy przesówne i furtki.

http://rabatka.pl/ - 22 Wrz 2010

Ogrood - altany ogrodowe, architektura*****

Nowy obiekt handlowy z artykułami do ogrodu zawiera takie jak altany ogrodowe, donice, fontanny, hamaki ogrodowe, pergole oraz ogromny asortyment innych części do wyposażenia dowonego ogrodu. Oferujemy także porady techniczne przed i po nabyciu. Wszystkie artykuły wysokiej jakości, wyselekcjonowane z palety dostępnej na polskim i zagranicznym rynku. Oferta jest nieustannie uzupełniana o pojawiające się nowości. Wysyłka w dobrej cenie. Dostawa realizowana w szybkim czasie. Zachęcamy do wizyty i zakupów w naszym sklepie.

http://www.ogrood.heon.pl/ - 9 Maj 2011

OGRÓD-SERWIS, Poznań, zakładanie ogrodów, projektowanie ogrodów*****

Ogród - Serwis Poznań oferuje zakładanie ogrodów, projektowanie ogrodów

http://www.ogrodserwis.pl/ - 1 Mar 2007

Pleneria - projektowanie zieleni*****

Architektura krajobrazu - Warszawa i cały kraj. Ogrody, projektowanie i wykonywanie zieleni, aranżacja zielenią wnętrz, profesjonalne projektowanie i urządzanie ogrodów, nawadnianie, przesadzanie drzew. Architektura krajobrazu i ogrody to nasza pasja.

http://www.pleneria.pl/ - 31 Maj 2006

Poland Plants - sadzonki truskawek, sadzonki szparagów*****

Firma Poland Plants zajmuje się produkcją sadzonek. Wielojęzyczny serwis zawiera ofertę różnych odmian sadzonek truskawek i szparagów, opisy najważniejszych cech morfologicznych roślin, uwagi na temat walorów konsumpcyjnych oraz listę najczęstszych chorób i szkodników zagrażających uprawom.

http://www.sadzonkitruskawek.com.pl/ - 2 Maj 2005

Portal warzywniczy - warzywnictwo.info.pl*****

Portal informacyjny przeznaczony dla producentów warzyw uprawianych w polu oraz pod osłonami jak również producentów grzybów.

http://www.warzywnictwo.info.pl/ - 7 Lis 2007

PPH "ELM". Łódź*****

ELM - projektowanie i zakładanie ogrodów i terenów zieleni, pielęgnacja roślin w ogrodach i we wnętrzach.

http://www.elm.com.pl/ - 12 Sty 2006

Program Poprawy Jakości Owoców*****

Wprowadzany na rynek Program Poprawy Jakości Owoców jest programem kompleksowo rozwiązującym problemy związane z wielkością owoców, zdolnością i jakością przechowalniczą, ordzawieniami, pękaniem owoców.

http://www.ppjo.pl/ - 28 Kwi 2005

PROJEKTOWANIE OGRODÓW, florystyka, aranżacja wnętrz, KATOWICE, Sosnowiec, śląsk*****

Serdecznie witamy na stronie firmy \"Ogród Kompleks\". Istniejemy na rynku od 2000 roku i zajmujemy się kompleksowo zakładaniem terenów zielonych, na które składa się: - projektowanie koncepcyjne i techniczne ogrodów, - utwardzanie podłoża typu kostka brukowa, granitowa, kamień, - wykonywanie ogrodzeń z kamienia, klinkieru i innych, - projektowanie i montaż systemów nawadniających - nawadnianie, - wykonywanie małej architektury ogrodowej - altany, grile, murki oporowe, kręgi ogniskowe, schody terenowe, oczka wodne, rabaty skalne i inne, - zakładanie trawników z siewu i z rolki, - całoroczna pielęgnacja ogrodów i aranżacja zieleni we wnętrzach.

http://www.ogrodkompleks.eu/ - 9 Maj 2011