KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ogrodnictwo (1 104)

Roll-Traw - producent trawników*****

Przedsiębiorstwo Roll-Traw z Warszawy to producent trawników rolowanych w dwóch technologiach - na folii i w gruncie. Dostarczamy również mieszanki nasion oraz nawozy.

http://rolltraw.pl/ - 7 Lis 2016

Sklep Gardenplanet - Meble ogrodowe, trawniki, wyposażenie domu i ogrodu*****

Oferujemy meble ogrodowe drewniane, meble technorattan oraz giętoklejone. Nasze wyposażenie ogrodów to oferta dla osób ceniących sobie prawdziwe piękno. Posiadamy szeroki wybór produktów, które doskonale urozmaicą przestrzeń domu i ogrodu - fontanny, minibaseny, rzeźby ogrodowe, tarasy, altany ogrodowe, donice i wiele więcej. Stawiamy na wysoką jakość, estetykę, niebanalne wzornictwo i funkcjonalność.

http://www.sklep.gardenplanet.pl/ - 23 Sie 2010

Sklep internetowy z elektro-narzędziami dla profesjonalistów, majsterkowiczów i ogrodowymi*****

Megamajster.pl - bezpieczny sklep internetowy Galerii Internetowej Megamedia. W ofercie narzędzia i elektro-narzędzia dla profesjonalistów, majsterkowiczów i ogrodowe takich firm jak Black&Decker, Bosch, DeWalt, Milwaukee, Makita, Metabo i innych. Super niskie ceny elektronarzędzi profesjonalnych i amatorskich - Sprawdź nas!

http://www.megamajster.pl/ - 23 Paź 2006

SKLEP OGRODNICZY INTERGARET*****

Sklep ogrodniczy INTERGARET to nie tylko sieć sklepów detalicznych, gdzie znajdziesz bogaty wybór artykułów potrzebnych do założenia i pielęgnacji ogrodu, ale również bogato wyposażony sklep internetowy.

http://www.sklepogrodniczy.pl/ - 29 Mar 2004

Sklep Ogrodniczy Sojka w Tarnowskich Górach*****

Sprzedajemy nasiona kwiatów, nasiona warzyw, środki ochrony roślin, nawozy, narzędzia ogrodnicze, prowadzimy wypożyczalnię sprzętu i narzędzi ogrodniczych. Zapraszamy do sklepu Internetowego oraz do sklepu i hurtowni w Tarnowskich Górach.

http://sklep.centrum-sojka.com.pl/ - 10 Lut 2009

STIHL Polska. Sady*****

Informacje o prodkuktach firmy Andreas STIHL dla leśnictwa, rolnictwa, budownictwa i ogrodnictwa - pilarki spalinowe, elektryczne; kosy spalinowe; wykaszarki; kosiarki, przecinarki, dmuchawy, itp.

http://www.stihl.pl/ - 16 Sty 2006

Systemy automatycznego nawadniania*****

Nawadnianie ogrodów, automatyczne systemy nawadniające ogrody i trawniki - Gordo Studio - Warszawa. Systemy automatycznego nawadniania ogrodów. Nawodnienia ogrodów i terenów zieleni. Specjalistyczne systemy nawadniające ogród. Sprzedaż hurtowa i detaliczna zraszaczy Hunter, szkolenia dla wykonawców ogrodów, certyfikaty. Tworzenie i instalacja systemów nawadniania. Zasięg terytorialny: Warszawa i cały kraj.

http://www.gordostudio.com/nawadnianie.html - 13 Lis 2014

Tabo | Narzędzia ogrodnicze, rolne. Produkcja i sprzedaż.*****

Największy producent narzędzi metalowych, Bogata oferta motyk, grabi, szapli,wideł, haków, spręźyn, odkówek, redlic, lemieszy oraz innych narzędzi do ogrodu i nie tylko.

http://www.tabo.net.pl/ - 6 Gru 2004

Tamark*****

Strona firmy zajmującej się dystrybucją artykułów do ochrony i pielęgnacji roślin, przeznaczonych dla hobbystów. Znajdziesz tu szczegóły oferty, poradnik oraz prezentację sieci dystrybucji.

http://www.tamark.com.pl/ - 20 Sie 2002

TG Polska(R) maszyny i sprzęt do pielęgnacji nawierzchni trawiastych.*****

Samojezdne i samobieżne kosiarki z napędem spalinowym i elektrycznym. Ręczne narzędzia ogrodnicze, przyrządy dla greenkepera.

http://www.tgpolska.com/ - 1 Mar 2005