KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ogrodnictwo (1 109)

Traktorki ogrodowe, maszyny ogrodnicze, agregaty prądotwórcze*****

MG-Ogrody - sklep oferuje kosiarki, agregaty prądotwórcze, traktorki ogrodowe, maszyny ogrodnicze i rolnicze, glebogryzarki oraz kosy spalinowe. W ofercie kosiarki spalinowe, elektryczne, ręczne i listwowe. Sklep zaprasza po kosiarki, traktorki, kosy i agregaty prądotwórcze.

http://www.mg-ogrody.pl/ - 5 Maj 2009

U Mietka - traktorki, kosy spalinowe, wykaszarki*****

Internetowy sklep ogrodniczy oferuje kosiarki elektryczne oraz kosiarki spalinowe, traktorki, odśnieżarki, pilarki, wykaszarki, kosy spalinowe, agregaty prądotwórcze i opryskiwacze spalinowe. Zapraszamy po kosiarki i odśnieżarki firm Honda, Stiga, Solo.

http://www.umietka.pl/ - 18 Paź 2007

VITROFLORA*****

Strony firmy zajmującej się produkcją roślin ozdobnych. Znajdziecie tu informacje o jej produktach oraz bogatą kolekcję zdjęć.

http://www.vitroflora.com.pl/ - 27 Lip 2001

Vredo Polska*****

Przedsiębiorstwo zajmuje się renowacją technicznych nawierzchni trawiastych, kształtowaniem terenów zieleni, sprzedażą siewników do siewu bezpośredniego, rolowanej darniny itp.

http://www.vredo.pl/ - 30 Mar 2005

Wydawnictwo Plantpress Sp. z o.o. Kraków*****

Wydawnictwo Plantpress jest wydawcą prasy i książek o tematyce ogrodniczej. W skład Grupy wchodzą także: agencja reklamowa, dział usług internetowych.

http://www.haslo.pl/ - 28 Gru 2005

ZBOGAR*****

Firma ta zajmuje się projektowaniem nieszablonowych ogrodów. Oferuje również kompleksową realizację projektów, a później fachową opiekę i pielęgnację.

http://www.zbogar.com.pl/ - 4 Maj 2000

AB Architektura krajobrazu - Ekoart. Katowice, Warszawa****

Firma Ekoart zajmuje się projektowaniem zakładaniem i pielęgnacją zieleni, wykonuje również rewaloryzacje zabytkowych założeń ogrodowych, inwentaryzacje zieleni, projektuje i wykonuje systemy nawadniające. Na stronie szczególy oferty, dane teleadresowe, projekty.

http://www.ekoart.z.pl/ - 24 Sty 2006

ABAJ - skutery, ogrody****

Strona firmy Abaj. Abaj to firma zajmująca się sprzedażą skuterów marki Piagiio i Keeway. Na miejscu znajduje się salon, serwis i komis. Abaj to również firma ogrodnicza, wykonująca wszelkie prace związane z ogrodnictwem.

http://www.abaj.pl/ - 21 Cze 2005

Adviser - nawadnianie i zamgławianie****

W firmie Adviser od lat zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem systemów automatycznego nawadniania ogrodów i trawników. Oferujemy również ogrody wertykalne, zielone ściany, nawilżacze powietrza. Sprzedajemy folię i filtry do oczek wodnych. Komputer klimatyczny i zmgławianie wysokociśnieniowe pozwalają na utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności w otoczeniu roślin.

http://www.phu-adviser.pl/ - 8 Cze 2016

Agro Centrum Ogrodnicze - kosiarki spalinowe, odśnieżarki****

Agro Centrum Ogrodnicze poleca bogaty wybór kosiarek spalinowych i odśnieżarek Stiga, a także narzędzi do prac na świeżym powietrzu oraz do pielęgnacji zieleni. W ofercie firmy znaleźć można również ciągniki kompaktowe John Deere, taczki, sekatory, kosy i szklane tunele.

http://agrokosiarki.pl/ - 5 Gru 2014