KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ogrodnictwo (1 109)

Agro Zaopatrzenie****

Witryna firmy handlowej prowadzącej sprzedaż hurtową i detaliczną środków ochrony roślin, nawozów i preparatów do zwalczania gryzoni i insektów. Na stronie szczegółowa oferta wyrobów wraz z opisami, sklep internetowy, doradztwo.

http://www.agro.gda.pl/ - 13 Sty 2003

Agrocentrum Opole kosiarki i sprzęt ogrodniczy****

Agrocentrum Opole oferuje kosiarki elektryczne i spalinowe, traktorki samojezdne wraz z osprzętem, mikrociągniki ogrodowe, glebogryzarki, pilarki, kosy, odśnieżarki, wertykulatory i inny sprzęt ogrodniczy firm: Alko, Agroma, Stihl. Sprzęt dowozimy gratis.

http://www.agrocentrum.opole.pl/ - 1 Paź 2004

Agrofolie.pl - sprzedaż folii ogrodniczych****

Jesteśmy firmą prowadzącą dystrybucje materiałów dedykowanych dla ogrodnictwa oraz sadownictwa. W ofercie znajdziesz folie ogrodnicze w wielu rodzajach, które pozwolą Ci na uzyskanie wspaniałych efektów uprawy warzyw, owoców i innych roślin. Do głównej oferty należy folia tunelowa, agrowłóknina oraz folia do ściółkowania. Folie dostępne są w gotowych wymiarach oraz dostosowane do Twoich potrzeb. Firma zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Kaczorowskie 30a i prowadzi dystrybucję wysyłkową na terenie całej Polski.

http://agrofolie.pl/ - 15 Kwi 2013

Agro-Kultura s.c. - systemy nawadniania firmy Hunter****

Firma Agro-Kultura jest dystrybutorem systemów nawadniania znanej na całym świecie firmy Hunter. W ofercie znajdziemy m.in. irygacja, nawadnianie, zraszanie, systemy nawadniania, nawadnianie boisk, zraszacze.

http://www.hunterirrigation.pl/ - 3 Lis 2004

Agrola****

Na stronie oferta firmy produkującej opryskiwacze, przetrząsacze karuzelowe oraz wały przegubowo-teleskopowe. Prowadzi także sprzedaż części i akcesoriów do opryskiwaczy a także maszyn rolniczych. Ponadto informacje o firmie, kredytach i osiągnięciach.

http://www.agrola.com.pl/ - 2 Paź 2001

AgroLas S C****

Strona firmy sprzedającej urządzenia i maszyny dla rolnictwa, ogrodnictwa i leśnictwa. Prezentacja oferty handlowej. Serwis także w języku angielskim i niemieckim.

http://republika.pl/agrolasco/ - 2 Paź 2001

Agrolim - Limanowa****

Strona sklepu Agrolim oferującego atrykuły dla domu i ogrodu. Na stronie prezentowana jest oferta sklepu, w skład której wchodzą m. in. panele, parapety, okna, drzwi, kosiarki, nasiona.

http://www.agrolim.pl/ - 10 Wrz 2001

Agroma Świerklaniec****

Strona dystrybutora maszyn i części zamiennych dla rolnictwa oraz ogrodnictwa na terenie województwa śląskiego. Na stronie informacje o firmie, oferta i kontakt.

http://www.agroma.a4.pl/ - 2 Paź 2001

Agroma Warszawa****

Agroma Warszawa Sp. z o.o. posiada w stałej ofercie kosiarki, podkaszarki, wykaszarki, mikrociągniki, traktorki ogrodnicze, aeratory, odkurzacze ogrodnicze, szczotki zbierające, odśnieżarki i inny sprzęt ogrodniczy.

http://www.agroma.pl/ - 29 Paź 2004

Agromag****

Centrum zaopatrzenia rolników i ogrodników Agromag zaprasza serdecznie do skorzystania z niezwykle rozbudowanej oferty. U nas znajdziecie szereg przydatnych produktów oraz urządzeń, bez jakich to nie może obyć się żadne gospodarstwo rolne czy ogrodnicze. Tylko najlepsze produkty, tylko najniższe ceny. Sprawdź naszą kompletną ofertę już teraz

http://agromag.pl/ - 19 Lut 2014