KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ogrodnictwo (1 104)

ARK-POL ziemia do kwiatów****

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy ARK -Pol specjalizującej się w wytwarzaniu specjalistycznych podłoży roślinnych. Proponujemy mieszanki do uprawy trawników, iglaków, krzewów. W ofercie Mamy ziemię do surfinii, pelargonii, dracen, palm, kaktusów, paproci oraz warzyw oraz podłoża uniwersalne. Zajmujemy się również sprzedażą dekoracyjnego grysu, kory sosnowej, keramzytu oraz zrębków drewnianych w różnych odcieniach. Wszelkie nasze artykuły zapewniają roślinom optymalne warunki rozwoju i odpowiednie odżywanie, dostarczając im niezbędnych składników. Systematycznie unowocześniamy nasz zakład oraz poszerzamy asortyment. A wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość i atrakcyjne ceny spełniają przeróżne potrzeby klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie mieści się więcej wiadomości i pełna propozycja.

http://ark-pol.pl/ - 29 Sie 2013

Aronia sadzonki - Producent, ekologiczne gospodarstwo od 1979****

Sadzonki aronii produkcja i sprzedaż. Profesjonalne doradztwo i porady na temat uprawy aronii oraz wiele informacji o aronii, jej właściwościach i zastosowaniu. Aronia plants.

http://www.e-aronia.pl/ - 5 Gru 2016

Art. Drop Ltd****

Firma informatyczna z Radomia oferująca oprogramowanie dla ogrodnictwa, księgowości i zarządzania firmą (FLORA, SONDA, ADRES, POLKA, JOLKA, EWKA), komputery (COMPAQ, TOSHIBA), drukarki fiskalne (DF 3001, Thermal) oraz sprzęt do korzystania z kodów kreskowych.

http://www.artdrop.com.pl/ - 21 Sty 2000

Art Ogród. Warszawa****

Projektowanie, urządzanie, pielęgnacja terenów zielonych oraz aranżacja wnętrz zielenią - na ten temat znajdziesz informacje na tej stronie.

http://www.art-ogrod.pl/ - 12 Sty 2006

Art Urba****

Firma Art Urba oferuje elementy wchodzące w skład małej architektury, takie jak donice, ławki czy kosze na śmieci. Ponadto w ofercie znalazły się bramy i artykuły wyposażenia ogrodu.

http://www.arturba.pl/ - 13 Wrz 2013

Art-Flora - firma z Gliwic zajmująca się projektowaniem ogrodów****

W zakresie usług firmy Art-Flora mieszczącej się w Gliwicach i działającej na terenie Śląska, leży projektowanie i pielęgnacja ogrodów oraz zakładanie trawników.

http://www.artflora.eu/ - 26 Sty 2016

Artpol drzewa krzewy, sadzonki do zalesień, dekoracje, projektowanie i urządzanie ogrodów****

Posiadamy wysokiej jakości drzewa i krzewy ozdobne oraz sadzonki do zalesień, wykonujemy profesjonalne projekty oraz urządzamy ogrody a także pielęgnujemy już istniejące. Posiadamy również rybki ozdobne oraz przedmioty dekoracyjne.

http://www.artpol.info.pl/ - 12 Kwi 2005

Artykuły ogrodnicze - lotex24****

Specjalnością sklepu internetowego lotex24 są artykuły ogrodnicze, w tym doniczki, pojemniki i kosze, kratki, płotki ogrodowe, stojaki i wieszaki oraz wiele więcej. W asortymencie znajdują się również narzędzia dla majsterkowiczów.

http://lotex24.org/ - 4 Wrz 2013

Arysta LifeScience - biologiczne środki ochrony roślin****

Marka Arysta LifeScience to nowoczesne środki ochrony roślin, które gwarantują skuteczne zwalczanie chwastów i zapobieganie rozwojowi chorób grzybiczych. W ofercie adiuwanty, fungicydy, herbicydy, biostymulatory i wiele innych. Polecamy zaprawy nasienne i program ochrony rzepaku, truskawek, jabłoni etc.

http://www.arysta.pl/ - 31 Maj 2016

ASGATEC-POLSKA****

Strona firmy oferującej sprzedaż sprzętu ogrodowego. Znajdziesz tu szczegółową prezentację oferty oraz mapkę ułatwiającą dojazd do firmy.

http://www.asgatec-polska.pl/ - 14 Maj 2002