KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > opakowania (926)

AKU - lider na polskim rynku jednorazowych artykułów higienicznych. Tczew*****

Na stronie można przejrzeć całą ofertę firmy począwszy od papieru śniadaniowego, woreczków i torebek papierowych przez worki sanitarne, worki na śmieci, zmywaki aż po folie kuchenną i aluminiową. Można również złożyć zamówienie przez internet.

http://www.aku.pl/ - 20 Sty 2006

Austropack Sp. z o. o.*****

Austropack Sp. z o.o. - drukarnia opakowań z tektury falistej i kartonu, szergu gadżetów reklamowych, jak np. standy, woblery, dysplaye, barkietki, itp. Na stronie oferta, klienci, dane kontaktowe.

http://www.austropack.pl/ - 28 Kwi 2004

BIOSYSTEM Organizacja Odzysku*****

Organizacja Odzysku Biosystem S.A. Firma zajmuje się spełnianiem ustawowych obowiązków swoich Klientów. Zapewnia odpowiedni poziom recyklingu odpadów opakowaniowych, prowadzi sprawozdawczość. Na stronie porady i aktualności.

http://www.biosystem.pl/ - 7 Lut 2005

Bonus Eurotech - taśmy samoprzylepne, dwustronne, montażowe *****

Bonus Eurotech Łomianki - import, sprzedaż taśm. Techniczne materiały samoprzylepne dla wielu branż poczynając od taśm opakowaniowych po bardzo zaawansowane technologicznie taśmy do zastosowań w ekstremalnych warunkach. Taśmy samoprzylepne, montażowe, izolacyjne, teflon.

http://www.bonuseurotech.com.pl/ - 11 Cze 2004

Catipack opakowania - torby reklamowe, papierowe i foliowe*****

Catipack Warszawa woj. mazowieckie. Producent opakowań oferuje torby papierowe i foliowe, torby reklamowe z indywidualnym nadrukiem. W ofercie opakowania (torby papierowe, torby foliowe) wysokiej jakości po atrakcyjnych cenach. Cennik na stronie.

http://www.catipack.pl/ - 10 Lis 2004

Eltek - butelki pet, opakowania plastikowe, nakrętki*****

Producent opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej z hdpe, ldpe, pet, pp. Firma produkuje: pudełka do proszków, pudełka zapachowe, pojemniki na żel, butelki okrągłe i kształtowe, butelki pet, nakrętki, doniczki i inne opakowania z tworzyw sztucznych.

http://www.eltek.pl/ - 31 Maj 2005

FILMAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe*****

Producent opakowań foliowych - torby reklamowe, torebki, koperty ochronne. Usługi: cięcie folii, nadruk, zgrzewanie.

http://www.ppufilmar.pl/ - 21 Sty 2005

Frogut - reklamówki*****

Firma Frogut Plastics produkuje torby, torebki, reklamówki, siatki, foliowe, reklamowe, plastikowe, kasowe, z nadrukiem, firmowe, sklepowe, polietylenowe. Zapraszamy po reklamówki.

http://www.frogut.com.pl/ - 10 Paź 2008

Grupa PFP - palety drewniane, recykling odpadów drewnianych*****

Polska Firma Paletowa: recykling, sprzedaż, najem, skup palet. Różne rodzaje palet - europalety, palety nowe i używane, palety uszkodzone, nadstawki. Mamy oddziały na terenie kraju. Nawiążemy współpracę z osobami gotowymi do prowadzenia punktów w kraju.

http://www.grupapfp.pl/ - 16 Sie 2004

Hurtownie Luberda*****

Dystrybutor artykułów higienicznych, chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej i kosmetyków działający na obszarze małopolski, podkarpacia oraz części województwa śląskiego. Firma należy do ogólnopolskiej sieci handlowej Delko. W naszej ofercie znajdują się wszyscy znaczący producenci z branży, co daje łącznie ok. 9 tys. pozycji asortymentowych. Lokalizacje: Ostrowsko-Nowy Targ, Kraków, Rzeszów.

http://luberda.eu/ - 19 Lip 2010