KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > opakowania (922)

DRS Systemy opakowań - taśmy stalowe, spinki druciane****

Systemy opakowań najwyższej jakości - produkcja i dystrybucja indywidualnie dobranych produktów. Zamki do taśm stalowych i spinek drucianych, odwijacze, przywieszki magazynowe.

http://www.drsopakowania.pl/ - 24 Sty 2018

Drukarnia Art of Packaging, druk offsetowy****

Firma Art of Packaging specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury litej oraz elementów reklamowych, takich jak: stand’y, display’e, katalogi oraz ulotki. Świadczymy swoje usługi klientom na całym świecie, a dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu osiągamy najwyższą jakość w bardzo konkurencyjnych cenach. Wszystkie nasze działania skoordynowane są tak, by terminowo i w pełni profesjonalnie zakończyć każdą powierzoną nam realizację. W pełni rozumiemy, że we współczesnym świecie czas pełni nadrzędną rolę, dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę.

http://www.artofpackagig.eu/ - 11 Cze 2018

Drukarnia fleksograficzna****

Zajmujemy się dostawą opakowań giętkich zadrukowanych w technologii fleksograficznej. Od 17 działamy w druku i laminacji folii do pakowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://flexergis.eu/ - 11 Cze 2015

Drukarnia opakowań****

Idealnie zaprojektowane opakowanie nie tylko musi spełniać wszystkie wymogi bezpieczeństwa dla schowanych w nim produktów – zwłaszcza leków. Musi być ono także trakcyjne wizualnie. Dlatego tak ważny jest jego dobry projekt. Nasza drukarnia opakowań realizuje nawet te najbardziej odważne propozycje – wszystko zależy od Ciebie!

http://danmarkom.pl/ - 1 Wrz 2016

Drukarnia "Print Cycero" ZPChr****

Print Cycero - nowoczesna drukarnia z tradycjami. Przedstawiamy pełną informację o naszej firmie oraz ofertę, która należy do najbardziej konkurencyjnych na rynku. Specjalizujemy się w trzech grupach produktów: opakowania, etykiety oraz zapałki reklamowe.

http://www.printcycero.pl/ - 28 Kwi 2004

Eko Tech- taśmy antypoślizgowe****

Posiadamy najszerszą ofertę taśm antypoślizgowych w Polsce. Dostępne propozycje obejmują taśmy antypoślizgowe w różnych chropowatościach i formach. Najlepsze parametry i wysoka trwałość w wymagających zastosowaniach.

http://www.tasmy-antyposlizgowe.pl/ - 20 Cze 2011

Ekopack Online. Konin, Poznań, Kalisz****

Serwis przedsiębiorstwa Ekopack. Firma zajmuje się produkcją, organizacją kooperacji oraz dystrybucją opakowań i materiałów opakowaniowych. Na stronie szeroka oferta wyrobów firmy.

http://www.ekopack.pl/ - 4 Sty 2006

EL TORO Producent opakowań z tektury****

Produkcja opakowań tekturowych, kartonów, wyposażenia wewnętrznego pudeł, standów, displayów.

http://www.opakowania.eltoro.net.pl/ - 9 Sty 2015

Elcom****

Firma jest producentem folii. Na stronie znajdziemy ofertę handlową oraz informacje o firmie.

http://www.elcom.poznan.pl/ - 29 Sie 2001

Eltek****

Witryna firmy zajmującej sie produkcją opakowań z tworzyw sztucznych dla potrzeb chemii gospodarczej. Na stronie katalog z butelkami, nakrętkami, zatyczkami, pudełkami i dozownikami.

http://eltek.pnet.pl/ - 17 Cze 2003