KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > opakowania (925)

Jack - etykiety, opakowania, rolki*****

Oferujemy etykiety, rolki kasowe, opakowania foliowe. Wysokiej jakości opakowania, etykiety cenowe, etykiety z perforacją, rolki, etykiety do wag, rolki papierowe.

http://www.jack.wroclaw.pl/ - 16 Maj 2005

Knauf Pack - opakowania styropianowe, styropian, izolacje termiczne, plastik*****

Knauf Pack produkuje opakowania styropianowe, kształtki techniczne, płyty izolacyjne oraz formy wtryskowe z plastiku. Nasze produkty to pudła styropianowe, plastik, izolacje termiczne oraz opakowania styropianowe.

http://www.knauf-pack.pl/ - 14 Lip 2006

Producent materiałów reklamowych w tym reklamówek i toreb foliowych.*****

Produkujemy torby, torebki, reklamówki i siatki. Są to materiały reklamowe ze szczególnym naciskiem na design. Uważamy iż torby reklamowe , tzw. reklamówki oraz torby foliowe są doskonałym marketingowym nośnikiem.

http://www.frogut.pl/ - 5 Wrz 2007

Producent opakowań kartonowych Mark - kartony i pudełka tekturowe*****

Firma Mark to producent opakowań kartonowych oferujący pudełka tekturowe, pudła klapowe i fasonowe, tekturę falistą oraz kartony. Przedsiębiorstwo mieści się w Gdańsku, ale prowadzi handel na terenie całego kraju. Firma zapewnia wysoką jakość produkowanych kartonów, pudełek tekturowych oraz pozostałego asortymentu.

http://www.mark.pop.pl/ - 2 Lip 2012

Promag - wciągniki, podesty, palety. Poznań*****

Technika magazynowa, transport wewn. Wyposażenie magazynów: meble metalowe, wózki paletowe, regały, wózki widłowe, przenośniki, wciągniki, podesty, doki, metalowe regały i szafki BHP, paleciaki, palety, koła, zestawy kołowe na wózki widłowe i paletowe.

http://www.promag.com.pl/ - 19 Sty 2006

Toppits*****

Serwis prezentujący szeroką gamę produktów marki Toppits. Znajdziesz tu porady jak przygotować potrawy, opisy wszystkich oferowanych produktów, informacje o hurtowniach w których można kupić produkty Toppits, a także prezenty multimedialne.

http://www.toppits.pl/ - 22 Sty 2002

Total - Pack Dystrybutor materiałow opakowaniowych i maszyn pakujących*****

TOTAL-PACK jest jedną z najstarszych prywatnych firm opakowaniowych w Polsce - jej korzenie sięgają roku 1989. To bez mała dziesięcioletnie doświadczenie w branży jest jednym z największych kapitałów firmy

http://www.total-pack.pl/ - 3 Lip 2000

Urządzenia i maszyny do pakowania - E-pakowarka.pl*****

E-pakowarka to dystrybutor maszyn pakujących do zastosowań profesjonalnych. W ofercie znajdują się wysokiej jakości urządzenia i automaty do pakowania: foliarki, zgrzewarki (kątowe,próżniowe, liniowe), linie pakujące, flow packi, owijarki palet, tunele obkurczające, obkuraczrki. Maszyny nadają się do pakowania żywności (mięso, drób, warzywa i owoce), materiałów sypkich. Wykwalifkowany zespół specjalistów od maszyn w swojej ofercie posiada serwis urządzeń pakujących oraz szkolenia z obsługi maszyn.

http://e-pakowarka.pl/ - 7 Lip 2015

Zabawki drewniane dla dzieci, opakowania drewniane i metalowe - Krakpol S.A.*****

Strona producenta zabawek i opakowań. Na stronie pełna oferta: zabawki drewniane dla dzieci, zestawy narzędziowe, stoły bilardowe oraz opakowania drewniane i metalowe. Także artykuły reklamowe i promocyjne, gadżety.

http://www.krakpol.com/ - 6 Gru 2002

Zielony Punkt organizacja odzysku i recykling.*****

Zielony Punkt Organizacja odzysku i recyklingu - profesjonalna, niezależna organizacja prowadząca, recykling i odzysk produktów oraz opakowań. Pomagamy w wypełnieniu ustawowego obowiązku odzysku i recyklingu odpadów.

http://www.zielonypunkt.com/ - 17 Sie 2005