KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > opakowania (926)

ABC-PAK - producent podkładek papierowych****

Spółka ABC-PAK zajmuje się produkcją papierowych naczyń jednorazowego użytku. Propozycja obejmuje duży wybór opakowań do żywności, owalnych tacek, talerzy, kartoników do ciasta i podkładek. Artykuły dostępne są w różnych wzorach i rozmiarach.

http://abcpak.pl/ - 28 Mar 2017

ABIPOL Sp. z o.o.****

"ABIPOL" Sp. z o.o. powstała w 1995 roku i podjęła działalność produkcyjno - handlową w zakresie produkcji opakowań dla przemysłu mleczarskiego i spożywczego metodą termoformowania.

http://www.abipol.cp.pl/ - 3 Sty 2002

ADAM'S pudła****

Czy wiesz, że w Polsce funkcjonuje fabrykant opakowań z tektury falistej, jaki jest prekursorem innowacyjnych i ekologicznych procesów ich wytwórczości? Nie zwlekaj oraz już dziś złóż zlecenia na opakowania rodzinnej Firmy ADAM’S z siedzibą w Baranowie. Przekonaj się o tym co oznacza profesjonalizm! Oferujemy: standy, opakowania offsetowe, ekologiczne wyroby dekoracyjne, opakowania wedle standardu FEFCO, display i POS oraz bag-in-box. Zarówno surowiec jak i opakowanie przed oddaniem do użytku przechodzi szereg specjalistycznych badań i testów tj. BCT, ECT, FCT i COBBA. Zapewniamy estetyczne wykonanie oraz to, iż opakowania będą wspaniale promowały artykuł. Zapraszamy do współpracy już dziś! Więcej informacji o jej warunkach oraz związanych z naszą ofertą odkryjesz na naszej stronie internetowej.

http://www.firmaadams.pl/ - 2 Cze 2014

AGO opakowania foliowe****

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą producenta opakowań foliowych, firmy Ago. Proponujemy Państwu torebki i worki foliowe różnej wielkości i grubości, z nadrukiem lub bez. W naszym asortymencie odnajdą Państwo torebki z euro zawieszką, torebki do koszul, torebki z wieszakiem, worki zbiorcze, kaptury na palety, przekładki paletowe i inne. Funkcjonujemy na rynku już od 1993 roku, świadcząc fachowe doradztwo i terminowe wykonywanie zamówień. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej propozycji, zapraszamy do kontaktu z nami. Dane teleadresowe mieszczą się na stronie.

http://www.ago-opakowania.pl/ - 3 Paź 2015

Agrojanas sp. z o.o. - producent torebek papierowych oraz opakowań z tektury falistej****

Główny kierunek produkcyjny stanowią opakowania z papieru i tektury dla handlu oraz gastronomii . Na stronie zapoznasz się z ofertą zakładu, referencjami, sposobem dystrybucji oraz danymi kontaktowymi.

http://www.agrojanas.com.pl/ - 28 Paź 2004

Agro-Jumal Sp. z o.o.****

Agrojumal jest liderem na rynku opakowań dla rolnictwa i ogrodnictwa. W naszej ofercie znajdują się: worki raszlowe, polipropylenowe i papierowe, agrowłóknina, gumki recepturki, plandeki, rękawice robocze, rękaw dziany, tkanina polipropylenowa i wiele innych.

http://www.agrojumal.com.pl/ - 30 Wrz 2004

Air Light - producent folii bąbelkowej i pianki polietylenowej****

Air Light wieloletni producent folii bąbelkowej i pianki polietylenowej ma przyjemność zaoferować Państwu swoje najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdziecie taśmę dylatacyjną a także woreczki, formatki i laminaty z pianki oraz folii. Ponadto zapewniamy profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy.

http://www.airlight.pl/ - 13 Sie 2012

AIRPACK POLAND - Hurtownia Opakowań, koperty bąbelkowe****

Hurtownia opakowań AIRPACK POLAND zaprasza na swoją stronę internetową. W ofercie znajdują się profesjonalne koperty bąbelkowe, taśmy i etykiety samoprzylepne, wyroby z folii, jak również torby papierowe ECO.

http://airpack.pl/ - 14 Wrz 2013

AJK-Opakowania.eu Hurtownia opakowań jednorazowych****

AJK Centrum Opakowań działa w tej branży od 1991 r. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim naczynia i opakowania jednorazowe. Chcemy zaoferować klientom: kartony do pizzy, opakowania jednorazowe, kubki jednorazowe, profesjonalne środki czystości, artykuły dekoracyjne, artykuły spożywcze, wykonujemy także personalizowane nadruki na te produkty. Przedmiot naszej oferty to szeroko pojęta chemia gospodarcza i nie tylko. Nasza działalność poparta jest długoletnim doświadczeniem oraz wsparciem marek Coveris, Huhtamaki czy Inline.

http://www.ajk-opakowania.eu/ - 16 Sty 2016

Akat-Folia - producent opakowań foliowych****

Akat - produkcja i sprzedaż opakowań foliowych, pakowanie - usługi, Wrocław - woj. dolnośląskie.

http://www.opakowania.wroclaw.pl/ - 27 Cze 2003