KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > opakowania (926)

Aleja - palety drewniane w Poznaniu****

Skup i sprzedaż drewnianych europalet, prowadzony przez firmę Aleja z Poznania.

http://www.aleja.net.pl/ - 2 Gru 2015

ALGADER.PL****

Firma oferuje na swojej stronie takie usługi jak: przetwórstwo, usuwanie odpadów, transport ADR, produkcja opakowań, doradztwo i ekspertyzy..

http://www.algader.pl/ - 3 Wrz 2003

All4pack - koperty b±belkowe****

Firma zajmuje się produkcj± artykułów do pakowania towarów. W ofercie All4pack znaleĽć można m.in.: kartony, koperty b±belkowe, a także inne materiały do wysyłki i transportu różnego rodzaju elementów.

http://www.all4pack.pl/ - 4 Lip 2017

ALLES s.c****

Strona firmy zajmuj±cej się produkcj± manekinów do prezentacji bielizny, strojów k±pielowych oraz ubiorów.Wykonuje też projekty opakowań oraz formy i wykrojniki. Szczegółowa oferta,kontakt, lokalizacja, sieć sprzedaży.

http://www.alles-sc.com.pl/ - 21 Maj 2001

Alvakor - Producent folii b±belkowej, pęcherzykowej i typu stretch****

Strona internetowa producenta wysokiej jako¶ci materiałów opakowaniowych. W ofercie znajduj± się takie pozycje, jak folia stretch, pęcherzykowa i b±belkowa, a także pianka PE oraz kartony.

http://www.alvakor.pl/ - 15 Lip 2015

AMTkartony Warszawa - opakowania i pudełka kartonowe****

Firma AMTkartony z Warszawy oferuje profesjonalne opakowania i pudełka kartonowe w wersji fasonowej oraz klapowej. Proponujemy pudełka kartonowe z nadrukiem oraz produkty POS. Zapewniamy szybk± realizację zamówienia i szeroki wachlarz produktów do wyboru.

http://www.amtkartony.pl/ - 19 Sie 2013

APACK - pakowanie produktów spożywczych****

Strona centrum logistyczno-magazynowego specjalizuj±cego się w konfekcjonowaniu oraz co-packingu. Apack zajmuje się przede wszystkim etykietowaniem, foliowaniem oraz pakowaniem produktów spożywczych i kosmetyków.

http://www.apack.pl/ - 9 Cze 2015

Artens - ekologiczne torby bawełniane i filcowe na zakupy****

Najlepsze torby i torebki znajdziesz w asortymencie firmy Artnes! Stawiamy przede wszystkim na solidne materiały oraz praktyczno¶ć zastosowania. Nasze torby idealnie nadaj± się na zakupy. S± to ekologiczne elementy, wykonane z bawełny i filcu.

http://artens.com.pl/ - 21 Lis 2013

Art-Pak - Koperty b±belkowe****

Jeste¶my największym dystrybutorem opakowań, kopert, b±belkowych, biurowych, kurierskich, foli i akcesoriów biurowych. U nas kupisz wszystkie opakowania w najniższej cenie! Kartony, ta¶my, folie b±belkowe, folie strech, skoroszyty.

http://art-pak.pl/ - 19 Wrz 2012

Asmo -sklep internetowy.****

Asmo sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów przemysłowych,biurowych oraz artykułów do pakowania.Sklep internetowy.

http://www.asmo.pl/ - 20 Lut 2006