KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > opakowania (924)

ATK Polimer****

Firma ATK Polimer to doświadczony producent worków foliowych i innych opakowań. Nasz asortyment obejmuje nie tylko worki i torebki foliowe, ale także wieszaki plastikowe, które dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach. Zapraszamy!

http://www.atkpolimer.pl/ - 28 Lut 2017

Atol Sp. z o.o. - firma recyklingowa****

Zajmujemy się odbiorem opakowań, odpadów, niszczeniem dokumentów i recyklingiem, pozyskujemy, przetwarzamy i dostarczamy różne gatunki makulatury dla większości zakładów papierniczych w kraju. Strona zawiera: informacje o firmie, pełną ofertę, referencje, giełdę odpadów oraz dane kontaktowe.

http://www.atol-recycling.pl/ - 29 Kwi 2004

Austropack Sp. z o.o.****

Strona producenta opakowań z tektury falisej i kartonu oraz szergu gadżetów reklamowych. Na stronie informacje o firmie, prezentacja oferty i informacje o odbiorcach.

http://www.austropack.neostrada.pl/ - 25 Sie 2003

BADY S.C. Jacek Badura, Zygmunt Dyka****

BADY S.C. Jacek Badura, Zygmunt Dyka, Producent wysokiej jakości opakowań. Informacje o firmie oraz ofertę znaleźć można na stronie.

http://www.bady.com.pl/ - 15 Sty 2003

BAT Forum - paletyzatory i owijarki do palet****

Firma BAT Forum od wielu lat produkuje owijarki do palet i dostarcza swoim Klientom funkcjonale paletyzatory do worków.

http://www.owijarki-bt.com.pl/ - 22 Mar 2016

BBOX - producent galanterii skórzanej****

Firma BBOX zajmuje się dystrybucją wyrobów belgijskiej marki DAVIDT\'S, znanego producenta galanterii skórzanej. W naszej ofercie znaleźć można szkatułki na biżuterię, aktówki oraz nesesery. Sklep internetowy udostępnia również torby na laptopa oraz piękne listonoszki.

http://www.davidts24.pl/ - 7 Paź 2014

BBSW | producent opakowań i worków bag in box, niska cena i jakość****

Strona internetowa producenta worków Bag in Box. Opakowania wykonane są z wysokiej jakości folii barierowej i metalizowanej, a ich cena z pewnością przypadnie Państwu do gustu.

http://www.bbsw.pl/ - 25 Kwi 2015

Becpak****

Becpak Warszawa - materiały opakowaniowe. Dystrybutor oferuje materiały opakowaniowe: folia pęcherzykowa, koperty bąbelkowe, taśmy polipropylenowe PP, folia stretch, koperty ochronne, tektura falista, tuleje papierowe, pianki polietylenowe, taśma pakowa i kartony. Becpak zaprasza - nowoczesne koperty bąbelkowe i folia stretch Warszawa.

http://becpak.eu/ - 11 Paź 2017

Becpak****

Oferta Becpak to drukowanie taśm pakowych oraz ogrodzeniowych z nadrukiem. W ofercie taśmy ogrodzeniowe, taśma samoprzylepna z nadrukiem i taśma pakowa z logo. Zapraszamy Państwa po taśmy klejące, taśmy pakowe, ogrodzeniowe i taśmy samoprzylepne z nadrukiem logo.

http://www.tasmaznadrukiem.com.pl/ - 3 Lip 2017

Beczkopol Sp. z o.o.****

Wytwórnia opakowań blaszanych. W ofercie firmy beczki: stalowe z korkami metalowymi o pojemności 216,5 L; beczki stalowe z korkami metalowymi o pojemności od 30 do 60 L; beczki stalowe z wiekiem zdejmowanym o pojemności od 140 do 212 L; beczki stalowe, stożkowe z wiekiem zdejmowanym o pojemności od 30 do 60 L; pierścienie zaciskowe do opakowań metalowych i in. Opis asortymentu.

http://www.beczkopol.com.pl/ - 12 Gru 2001