KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > opakowania (922)

Belpak.com.pl****

BEL-PAK jest to firma, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją różnego rodzaju opakowań. Zajrzyj na www.belpak.com.pl i dowiedz się co oferujemy. Podstawowe elementy oferty firmowej to: systemy pakowania, opakowania foliowe, folia stretch, opakowania, pianka polietylenowa, folia bąbelkowa, folia pęcherzykowa. Zaopatrujemy firmy także w opakowania tekturowe, materiały opakowaniowe. Wszystkie produkty mają niezbędne atesty.

http://belpak.com.pl/ - 6 Maj 2016

BIALPAK - Producent opakowań****

Oferta opakowań, papieru, folii oraz jednorazowych akcesoriów dla gastronomii.

http://www.bialpak.pl/ - 6 Maj 2004

BIALPAK. Biała Podlaska****

Opakowania, folie, papier, naczynia jednorazowe.

http://www.opakowaniabialpak.pl/ - 4 Sty 2006

Bifol - Piotrków Trybunalski****

Firma oferuje ;folie ldpe ,pp ,stretch ,torebki ,worki i reklamówki z folii hdpe ,naczynia jednorazowe , papier pakowy i toaletowy , gumki recepturki i inne art.dla domu , handlu i gastronomi. Na stronie cennik, oferta, kontakt.

http://www.bifol.wer.pl/ - 17 Gru 2001

Bioanabis – sklep internetowy, folie, tektury, taśmy do opakowań****

Bioanabis Kraków oferuje tanie produkty opakowaniowe: folie pęcherzykowe, stretch, budowlane, tektury faliste, pianki polietylenowe, taśmy pakowe, dylatacyjne, mikrozbrojenia, plastyfikatory i rękawice robocze, pędzle, szpachle, grunty, dyspenzery, worki na śmieci.

http://www.tanie-opakowanie.pl/ - 9 Wrz 2013

Bionatur - blistrowanie, kapsułkowanie****

W przedsiębiorstwie Bionatur produkujemy syropy ziołowe, odżywki i suplementy diety. Wykonujemy także usługi z zakresu co-packing, takie jak konfekcjonowanie towaru, blistrowanie i kapsułkowanie.

http://www.bionatur.pl/ - 23 Sie 2016

Blueline - usługi finansowe, produkcja, sprzedaż****

Nasza oferta: usługi finansowe, leasing, faktoring, farby, sklejki, produkcja tektur i opakowań, artykuły przemysłu maszynowego, cięcie laserowe - Łańcut, Rzeszów.

http://www.blueline.com.pl/ - 23 Cze 2004

BOMAR Chemia - artykuły chemiczne****

Prosta lecz estetyczna witryna prezentuje firmę Bomar - oprócz podstawowych informacji o niej samej takżę bogata i szczegółowo przygotowana oferta firmy.

http://www.plyny.pl/ - 11 Wrz 2001

Bonus - Opakowania****

Na stronie zamieszczono opis produktów oraz katalog opakowań oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.bonusbialystok.phg.pl/ - 6 Lut 2002

BPS Sp. z o.o.****

BPS Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą atestowanego papieru pakowego (szary i barwiony) dla przemysłu spożywczego. Produkujemy tekturę 2 i 3-warstwową, opakowania. Wykonujemy nadruk z roli na rolę. Bobinowanie.

http://www.tekturabps.com.pl/ - 26 Cze 2000