KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > opakowania (926)

BPS Sp. z o.o.****

BPS Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą atestowanego papieru pakowego (szary i barwiony) dla przemysłu spożywczego. Produkujemy tekturę 2 i 3-warstwową, opakowania. Wykonujemy nadruk z roli na rolę. Bobinowanie.

http://www.tekturabps.com.pl/ - 26 Cze 2000

Bronikowscy - tworzywa sztuczne, butelki ****

Producent maszyn do rozdmuchu opakowań z PET (automatyczne maszyny rozdmuchowe), linie technologiczne i urządzenia do produkcji butelek oraz słoików. W 1991r wyprodukowaliśmy automatyczną rozdmuchiwarkę do opakowań z PET - tworzywa sztuczne

http://www.bronikowscy.com/ - 30 Mar 2006

Butelki plastikowe****

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Chem-Pak" z Kutna posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku, albowiem powstał w 1989 roku. Specjalizuje się on w produkcji wysokiej jakości oraz tanich opakowań z tworzyw sztucznych, opakowań plastikowych, butelek plastikowych, pojemników medycznych, opakowań dla farmacji. Swej pracy firma ta wykorzystuje między innymi nowoczesną i innowacyjną technologie wtrysku i rozdmuchu.

http://chempakkutno.pl/ - 5 Lip 2014

Butelki plastikowe, pehd, opakowania z tworzyw sztucznych****

Producent opakowań plastikowych i butelek z tworzyw sztucznych, firma Inter Chempack oferuje i poleca butelki plastikowe, zakrętki, butelki z pehd, elementy z tworzyw sztucznych, a także inne opakowania z tworzyw sztucznych.

http://www.interchempack.pl/ - 17 Lip 2012

Camdex - Butelki PET, plastikowe, szklane, projektowanie opakowań****

Specjalnością firmy Camdex jest projektowanie opakowań różnego rodzaju. W ofercie m.in. butelki plastikowe PET oraz szklane.

http://www.camdex.pl/ - 17 Wrz 2013

Cantino - opakowania cateringowe i kubki jednorazowe****

Jednorazowe opakowania dla gastronomii dostępne są w ofercie firmy Cantino. Dostarczamy ekologiczne naczynia, kubki, pojemniki na żywność oraz inne akcesoria wykorzystywane między innymi przez firmy cateringowe.

http://www.cantino.pl/ - 19 Paź 2016

CD-BOX****

Strona firmy zajmującej się produkcją opakowań na nośniki danych typu CD i DVD. Na stronie prezentacja oferty, informacje o firmie oraz jej aktualny cennik.

http://www.cd-box.pl/ - 21 Sie 2003

Certyfikacja Opakowań****

COBICO sp. z o.o. Strona spółki zajmującej się certyfikacją i badaniem opakowań. Znajdziesz tu prezetację laboratorium, stosowanych norm oraz certyfikaty firmy.

http://www.cobico.pl/ - 25 Lis 2002

Colonginus - opakowania i pojemniki jednorazowe****

Nasza firma to największy dystrybutor opakowań i naczyń jednorazowych w województwie kujawsko-pomorskim, oferta obejmuje ok. 1500 produktów! Podstawowe produkty z naszej oferty to: opakowania foliowe, naczynia jednorazowe dla gastronomii, papierowe, aluminiowe, środki higieniczne, pojemniki garmażeryjne i cukiernicze. Realizujemy indywidualne nadruki na naczyniach jednorazowych i opakowaniach foliowych.

http://www.colonginus.pl/ - 10 Cze 2014

Company producent palet****

PPUH Company LTD funkcjonuje w sektorze drzewnym, a jej działalność ukierunkowana jest na zaspokojenie potrzeb w zakresie opakowań poprzez dostarczanie palet i skrzyń o wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie, do jak największej liczby odbiorców.

http://www.ppuhcompany.pl/ - 17 Mar 2009