KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > opakowania (924)

DCP Pabianice - nasadki i kapturogłówki****

DCP specjalizuje się w produkcji nasadek do wyrobów aerozolowych. Oferta obejmuje szeroką i różnorodną gamę produktów do wszystkich typów puszek stalowych i aluminiowych.

http://www.dcp.pabianice.pl/ - 23 Wrz 2004

Defalin SA - taśmy, folie, sznurek rolniczy****

Defalin Group SA, Świebodzice oferuje: polipropylenowy sznurek rolniczy i opakowaniowy, polipropylenowe i bawełniane sznurki, sznury, liny i linki kręcone, siatka polietylenowa do owijania bel Rolnet i opakowaniowa siatka Paknet. Też taśma opakowaniowa pp, pet, folia do sianokiszonki.

http://www.defalin.com.pl/ - 10 Mar 2005

Deja Vu Jolanta Woźniak - folia termokurczliwa, stretch****

Jeden z bardziej znanych producentów folii stretch. Deja Vu proponuje wersje zwykłe, jumbo oraz termokurczliwe, które nadają się do pakowania najróżniejszych produktów. W ich ofercie znajdziecie też wytrzymałe taśmy klejące.

http://www.taniafolia.com.pl/ - 16 Lip 2015

Deles Polska sp. z o.o - produkcja opakowań piankowych****

Przedsiębiorstwo Deles specjalizuje się w produkcji opakowań piankowych oraz kartonowych. Jako lider w Polsce i we Włoszech zajmuje się projektowaniem oraz dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań ochronnych.

http://www.delesgroup.pl/ - 24 Lut 2017

Dispact - paleciak, wózki paletowe, szlabany****

Dispact oferuje możliwość zakupu przez internet. W ofercie folia stretch, paleciak - wózki paletowe, automatyka do bram, palety i europalety, owijarki do palet oraz urządzenia parkingowe takie jak szlabany i blokady parkingowe. Zapraszamy po palety, wózki paletowe, szlabany.

http://www.dispact.pl/ - 26 Sty 2009

DI-ZET - Producent folii stretch****

Firma Di-Zet to producent ręcznej i maszynowej folii stretch. Jej oferta obejmuje ponadto szeroki wybór owijarek, zaklejarek oraz wiązarek sprawdzonych marek.

http://www.foliamaszynowa.pl/ - 3 Mar 2015

Dobis - papier, opakowania****

Firma Dobis jest liderem na rynku Polskim w segmencie papierów pakowych. Papiery te stosuje się do pakowania artykułów spożywczych (atest PZH) i przemysłowych oraz do produkcji papierów śniadaniowych, torebek i serwetek gastronomicznych.

http://www.dobis.rzeszow.pl/ - 2 Lip 2004

Donbert****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która w ofercie ma worki na śmieci z LDPE w różnych rozmiarach i grubościach, z dowolnym nadrukiem oraz worki do selektywnej zbiórki odpadów. Przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych oraz sprzedaż barwników. Informacje o produktach.

http://www.workisanitarne.pl/ - 21 Cze 2002

Dr Retter EC - opakowania, tuby, surowce i produkcja kosmetyków****

Strona internetowa producenta kosmetyków, zachęcającego do skorzystania z usługi wykonania serii private label. Dodatkowo, polecamy też opakowania i tuby oraz pierwszej klasy surowce.

http://www.drretter.com/ - 29 Paź 2015

Drewniane skrzynie, opakowania transportowe, skrzynia drewniana - OST****

W naszej ofercie znajdziecie drewniane skrzynie transportowe ze sklejki, ażurowe jak i z pełnego drewna. Zapewniamy, że każda skrzynia drewniana wykonana przez naszą firmę ochroni Twój towar i pozwoli dojechać z nim bezpiecznie do celu. Oferujemy też usługi pakowania skrzyń transportowych, jak również ich przewozu i spedycji. Nasze opakowania transportowe zostały uznane i docenione już przez wielu zadowolonych ze współpracy z nami klientów. Serdecznie zapraszamy!

http://o-s-t.pl/ - 11 Paź 2012